Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 73
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Zasjedao vrh stranke
Povratak na članak

HDSSB: Šišljagićeva ostavka ne dolazi u obzir, dužnost župana obnašao je časno

Istraga je pokrenuta uoči europarlamentarnih izbora, dok je optužnica podignuta pred parlamentarne izbore, kaže predsjednik HDSSB-a Dragan Vulin

Komentari 7

DU
Deleted user
12:29 04.09.2015.

Što treba liječniku, kirurgu traumatologu, doktoru znanosti, docentu na MF bavljenje kurvinskim poslom politike? Opet se zalažem za zabranu bavljenja politikom liječnicima i to kao sastavni dio liječničke zakletve.

VL
Avatar Benedikta
Benedikta
12:01 04.09.2015.

Svi su se ti HDSSB-ovci pokazali kao foteljaši...Ni ovaj nije iznimka.

VL
DU
Deleted user
11:44 04.09.2015.

Kako je slatka politika. Kao liječnik je imao dvostruko veću plaču nego župan. I sve je čisto.

VL
UM
Umjereni
11:09 04.09.2015.

Očekujem da s istim žarom s kojim se napadalo optuženu ali još neosuđenu Mercelicu, da će forumski dežurni moralisti s jednakom strašću i žarom napasti sad i ovog! Ali poznavajući njihovu inteligenciju i kognitivne sposobnosti, sad će krenuti laprdanje o namještenoj istrazi koju je baš jutros Milanović naručio.

VL
Avatar Benedikta
Benedikta
12:02 04.09.2015.

Jedini pravi domoljubi ovoga naroda nalaze se na trgu žrtava fašizma, ostali svi su glumci..

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.