Hanu je čekao dom, znali su da dolazim, a ubili su je
Udomitelji i dalje svjedoče o problemima pri spašavanju pasa iz skloništa: Obavijestila sam i sklonište, komunalnog redara, čak i ured gradonačelnika, ali nisu htjeli čekati – rekla je potencijalna udomiteljica
Komentari 11
Zasto okolno stanovnistvo ne pozive bar policiju?
Za mnoge stvari u Hrvatskoj pa tako i za ovu treba uvesti sm-rtnu kaznu.
Zasto institucije ne rade svoj posao u Velikoj gorici? Gradonacelnik je na godisnjem?
To su ljudi koji se ovisnicki drze vremena-datuma,sata,minute i sekunde,a to je ljudska izmisljotina tj. privid. Te ubojice pasa nisu niti svjesne sta cine tj. oni su obicni sljepci. Progledat ce kada im u bolnici skoro doktor kaze da imim je vrijeme isteklo-dan,sat,minuta i sekunda.
Na sud s njima.
Morat cu pisati nekome u eu, ocito nasi nemaju sluha za problem.
Za mene je to ubojstvo.
koja smo mi sramota od drzave. to sve traje vec nekoliko mjeseci i nitko nista ne poduzima. iskreno zelim tim ljudima koji tamo rade da dobiju rak kostiju i zmiru u najvecim mukama
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kakva je to samovlast i samovolja u tim azilima.Inspektorat i policija pod hitno trebaju nešto učinit.Mučiti ionako jadne i napaćene životinje kao da nisu živa bića.Horor vlasnika zatvoriti u kavez pa neka se resocijalizira 24.sata.Nevjerojatno koliko danas ima bezdušnosti i prema ljudima i životinjama.Tragedija