Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 46
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
masovno se prijavili
Povratak na članak

Trump bi zbog glasova Bošnjaka mogao izgubiti jednu od ključnih država

"Ovi izbori stvarno su važni, a pogotovo za bosanske Amerikance jer mi znamo što govor mržnje može učiniti jednoj zemlji"

Komentari 21

PU
paul-umpe
17:44 05.09.2016.

Molim admina da mi ne brise komentar jer nikoga ne vrijeđam.Opet cu napisati. Šta je to Bošnjak????

VL
BE
berija
23:03 05.09.2016.

Bravo, Bošnjaci. Još kad bi se Hrvati ugledali na vas pa masovno glasovali u Americi za Trumpa a u Hrvatskoj protiv Milanovića.

VL
PS
ps25
17:12 05.09.2016.

E propagando moja, u dva klika provjerite tko je bio glavni mentor Hilary na faksu, a onda kome ja taj mentor posvetio svoj rad. Mogli bi se neugodno iznenaditi!

VL
BA
barbaizamerike
17:27 05.09.2016.

Hillary misli da su bosanski muslimani opasni za USA kao jedan na jedan su super ali su u grupi opasni kad su sa Amerima pricaju jedno a lady su na kucnim sjedaljkama pricaju drugo.ljudi moji sve se zna

VL
Avatar darkoaa10hush
darkoaa10hush
20:05 05.09.2016.

Pazi sad ovo...Bosanci ruse Trumpa buahahahahha koja glupost!

VL
DU
Deleted user
18:01 05.09.2016.

Po mom misljenju opasnija je Hilari.

VL
Avatar kravata
kravata
17:48 05.09.2016.

Pa zar ce boosnjaci odlucit americkog predsjednika.

VL
AA
aabbcc
21:38 05.09.2016.

U normalnom svijetu se natjecu dva dobra i sposobna a ovdje kao da se pametan natjece sa ludim i sta tu reci za prvog ako je pametana ?

VL
Avatar mason
mason
19:10 05.09.2016.

Demokrati to rade planirano.Dovode veci dio imigranata u drzave gdje su republikanci i demokrati tjesni. Ali u ovom slucaju nije ni bitno ,Trump nije republikanac i nije sposoban voditi drzavu. Ako bi Trump pobjedio Mexico bi trazio pomoc od Rusije,takoko da bi mu Putin iscesljao Maleniju a ovaj ne bi ni skuzio.

VL
MM
mao.mio2017
19:40 05.09.2016.

Bošnjaci ionako glasaju za demokrate a i s tim njihovim glasovima Minesota je i dalje republikanska država. Propaganda prepisana sa islamističkog Klixa.

VL
AN
anticenzura
18:43 05.09.2016.

A sta hoce Bosnjaci da naprave Bosnu od Amerike? Pa nije Amerika Islamska Republika, nego kolijevka slobode zapadnoga svijeta. Citav Zapad je sekularni i demokratski i religija nema blage veze sa drzavama. Donald Trump je prepametan covjek, on ne mrzi nikoga, nego radi na prevenciji da ne dodje do sukoba civilizacija, i to radi sav pametan svijet. Sta bi trebao voditi politiku ovakvu poput Merkelice, trpati masovno tudje narode i tudje kulture ljudima u zemlju da se narodi preziru i kolju? Pa bas je ta nakaradna politika preopasna za suzivot u multikulturnim zemljama, gdje zajedno zive na stotinu raznih nacija i kultura. I Svicarci isto to rade. I oni su zabranili extremizme u svojoj zemlji, i isticanje religioznog fundamentalizma bilo koje i bilo cije religije i kulture. Tko dodje u tudju zemlju mora postovati domacina i integrirati se u kulturu zemlje koja ga ugostuje i postovati drzavu i sve narode na teritoriju, a namecati ljudima svoje obicaje i traziti posebne privilegije za sebe, i dizati masovno vjerske objekte ljudima po zemlji. Necemo se moliti po citave dane, treba nesto i raditi. Trump je izvanredan poslovan covjek, jedan od najbogatijih ljudi na svijetu, i zaposljava masu ljudi i hrani masu familija. Nama trebaju ovakvi pametni ljudi, koji rade, grade i stavaraju, a ne oni sto nas uce da se molimo da nam dar padne s neba. I Bog je stvarao zemlju 6 dana, a samo sedmi se odmarao. Religija je osobna i privatna stvar pojedinca, i tko ce sta raditi u svoje slobodno vrijeme i kojim ce hobby-em baviti, to nikoga ne zanima. Samo paraziti i neradnici ne vole Donalda Trumpa i ratni huskaci koji zive od otimacine i pljacke tudjih zemalja i naroda, sigurno ne pametan i obrazovan svijet. Covjek jedva ceka da pocme raditi, on bi poslovao sa citavim svijetom, samo mu je posao na pameti i vec pravi plan kako zaposliti ljude. Naravno da njega Bosnjacki politicari ne simpatiziraju, oni nista zivo ne rade, gradjani im masovno napustaju zemlju, a oni imaju najvece place od svih politicara u regiji, a najkatastrofalniju i najsiromasniju zemlju.

VL
Avatar darkoaa10hush
darkoaa10hush
18:57 05.09.2016.

Dok god su uz Trumpa krscani Amerikanci, one pobjedjuje.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.