Trump bi zbog glasova Bošnjaka mogao izgubiti jednu od ključnih država
"Ovi izbori stvarno su važni, a pogotovo za bosanske Amerikance jer mi znamo što govor mržnje može učiniti jednoj zemlji"
Komentari 21
Bravo, Bošnjaci. Još kad bi se Hrvati ugledali na vas pa masovno glasovali u Americi za Trumpa a u Hrvatskoj protiv Milanovića.
E propagando moja, u dva klika provjerite tko je bio glavni mentor Hilary na faksu, a onda kome ja taj mentor posvetio svoj rad. Mogli bi se neugodno iznenaditi!
Hillary misli da su bosanski muslimani opasni za USA kao jedan na jedan su super ali su u grupi opasni kad su sa Amerima pricaju jedno a lady su na kucnim sjedaljkama pricaju drugo.ljudi moji sve se zna
Pazi sad ovo...Bosanci ruse Trumpa buahahahahha koja glupost!
Po mom misljenju opasnija je Hilari.
Pa zar ce boosnjaci odlucit americkog predsjednika.
U normalnom svijetu se natjecu dva dobra i sposobna a ovdje kao da se pametan natjece sa ludim i sta tu reci za prvog ako je pametana ?
Demokrati to rade planirano.Dovode veci dio imigranata u drzave gdje su republikanci i demokrati tjesni. Ali u ovom slucaju nije ni bitno ,Trump nije republikanac i nije sposoban voditi drzavu. Ako bi Trump pobjedio Mexico bi trazio pomoc od Rusije,takoko da bi mu Putin iscesljao Maleniju a ovaj ne bi ni skuzio.
Bošnjaci ionako glasaju za demokrate a i s tim njihovim glasovima Minesota je i dalje republikanska država. Propaganda prepisana sa islamističkog Klixa.
A sta hoce Bosnjaci da naprave Bosnu od Amerike? Pa nije Amerika Islamska Republika, nego kolijevka slobode zapadnoga svijeta. Citav Zapad je sekularni i demokratski i religija nema blage veze sa drzavama. Donald Trump je prepametan covjek, on ne mrzi nikoga, nego radi na prevenciji da ne dodje do sukoba civilizacija, i to radi sav pametan svijet. Sta bi trebao voditi politiku ovakvu poput Merkelice, trpati masovno tudje narode i tudje kulture ljudima u zemlju da se narodi preziru i kolju? Pa bas je ta nakaradna politika preopasna za suzivot u multikulturnim zemljama, gdje zajedno zive na stotinu raznih nacija i kultura. I Svicarci isto to rade. I oni su zabranili extremizme u svojoj zemlji, i isticanje religioznog fundamentalizma bilo koje i bilo cije religije i kulture. Tko dodje u tudju zemlju mora postovati domacina i integrirati se u kulturu zemlje koja ga ugostuje i postovati drzavu i sve narode na teritoriju, a namecati ljudima svoje obicaje i traziti posebne privilegije za sebe, i dizati masovno vjerske objekte ljudima po zemlji. Necemo se moliti po citave dane, treba nesto i raditi. Trump je izvanredan poslovan covjek, jedan od najbogatijih ljudi na svijetu, i zaposljava masu ljudi i hrani masu familija. Nama trebaju ovakvi pametni ljudi, koji rade, grade i stavaraju, a ne oni sto nas uce da se molimo da nam dar padne s neba. I Bog je stvarao zemlju 6 dana, a samo sedmi se odmarao. Religija je osobna i privatna stvar pojedinca, i tko ce sta raditi u svoje slobodno vrijeme i kojim ce hobby-em baviti, to nikoga ne zanima. Samo paraziti i neradnici ne vole Donalda Trumpa i ratni huskaci koji zive od otimacine i pljacke tudjih zemalja i naroda, sigurno ne pametan i obrazovan svijet. Covjek jedva ceka da pocme raditi, on bi poslovao sa citavim svijetom, samo mu je posao na pameti i vec pravi plan kako zaposliti ljude. Naravno da njega Bosnjacki politicari ne simpatiziraju, oni nista zivo ne rade, gradjani im masovno napustaju zemlju, a oni imaju najvece place od svih politicara u regiji, a najkatastrofalniju i najsiromasniju zemlju.
Dok god su uz Trumpa krscani Amerikanci, one pobjedjuje.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Molim admina da mi ne brise komentar jer nikoga ne vrijeđam.Opet cu napisati. Šta je to Bošnjak????