Greta Thunberg: Njemačka se sramoti prisilnim uklanjanjem klimatskih prosvjednika
Pitanje je posebno osjetljivo za stranku Zelenih, dijela vladajuće koalicije socijaldemokratskog kancelara Olafa Scholza, nakon što su 16 godina proveli u oporbi.
Komentari 11
…proširenje rudnika uglja…Došlo i Njemcima iz doljnjeg dijela tijela do glave - jedino ih ugalj može održati na životu. Prije 15-tak godina na napuštenom rudniku uglja su izgradjene vjetro elektrane. Prije mjesec dana su srušene radi proširenja rudnika lignita. Ovo je odradjeno uz podršku Zelenih koji su sada dio Vlade, a Greta se nije oglasila ?
Hahaha Greta Thumberg, gdje su nju izmislili.. na sto cese narod grijat ako nema dovoljno plina. .Sta je sa zelenin rikavela sad se ugalj kopa i drva loze vrjeme je od tog..
“…Klimatska aktivistica Greta Thunberg osudila je i prozvala „nečuvenim“ prisilno uklanjanje prosvjednika…” Jedino sto treba osiditi i proglasiti “necuvenim” jest davanje medijskog prostora ovoj kokoshki…
Što Gretica veli ili ne veli, potpuno je nebitno. Ali ne bi bilo loše da i ona sazna istinu: dakle, ti genijalci su se ne zalijepili nego zabetonirali. Policija nije reagirala. I onda je došla večer i postalo je hladno. Policija i dalje nije reagirala. I onda su "aktivisti" počeli kukati i plakati da im je hladno i tražili su od policije da ih "odbetonira"! Tek onda je policija reagirala. A ova mala koza sada to tumači kao policijsko nasilje!!! U Austriji su ljudi sami počeli čistiti ceste od tog dreka i to ne baš nježno... Policija u takvim slučajevima ne reagira. Ispravno!!!
Jučer gledam jednu scenu iz Njemačke na HTV-u. Veliki površinski rudnici ugljena se aktiviraju, a nedaleko njih niz vjetroturbina ... koje se ne vrte. :)
greta je olga!
Greta, imam poruku za tebe: možeš srati samo ako imaš alternativno rješenje, bolje rješenje! Ako nemaš, zašuti!
Greta brm brmbrm
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Greta Thunberg je fizički nerazvijena osoba s 17 psihijatrijskih dijagnoza, s jedva završenom osnovnom školom, tako da je potpuno nebitno što ona ima reći o bilo čemu.