'Razmišljamo o oduzimanju terase i tužbi zbog narušavanja imagea'
– Budući da ih nismo pronašli, direktor TZ poslao im je pismo isprike te ih pozvao da iduće godine u našem gradu ljetuju besplatno, na trošak TZ ili Grada – rekao je gradonačelnik Poreča.
Komentari 22
Kada vam stigne cifra za naplatu iz holandije, glava će vas zaboliti.
Ovo divljastvo je odjekivalo Europom. Ne samo Nizozemskom. Da nam albanski klan mafijaša cini izravnu i ogromnu štetu našem turizmu. Zatvorite im taj lokalitet više.
Ovaj ne moze docekat da opet dodje u Hrvatsku. Ovo je strasno stetno, ja ne znam za takve primjere izvan Hrvatske i ne znam o cemu se to treba razmisljat. Zatvoriti lokal. Podrzati Nizozemca u tuzbi protiv kriminalca i traziti maksimalnu kaznu. Svi kojima je stalo do Poreca i Hrvatske bi ih dozivotno trebali bojkotirati, goste i turiste otvoreno upozoriti da ne idu u taj lokal.
Trebala bi finacijska momentano zatvoriti taj "lokal", jer isti taj mladi nasilnik izdaje normalne racune na kojima su samo juhica i salata...a glavno jelo i desert napise rukom i penkalom na pozadini racuna."jer mu se ne da trcati do kase, kod toliko posla!" Sramota !!!
Sad još sa leđa normalnih Porečana plaćati raznorazne stvari?! Nadam se, Sud će odrediti koliko će tko morati platiti i nadam se da će to ujedno biti i edukacijska mjera, kako nitkome više ne bi palo na pamet, bilo što slično učiniti!
Dobra ideja za primjer drugim ugostiteljima koji se agresivno ponašaju prema stranim gostima ! Mislim da je i taj kosovar stranac koji ruši ugled nama Hrvatima . Djed tog sileđije je u zatvoru zbog terorizma , a jedna terasa ii lokal su mu zatvoreni uz more u Poreču ! Pola tih navodnih ugostitelja ne daje račune , ako ga tražim račun , pogleda me kao da sam mu sestru opsovao .
Nema se tu sta razmisljati, nego zatvorite odmah i platite jednu PR vest u Holandiji na svim TV stanicama o tome kako je drzava odmah reagovala i zatvorila lokal.
Pa ta je obitelj prava mafija! Treba im pod hitno zabraniti svaki javni rad u RH. Djed planirao ubojstvo gradskog sluzbenikajer nije mogao kupiti terasu... samo pokazuju tko su i sto su, a i odakle su!!! Sramota za Porec, Istru i cjelu RH. Treba ih protjerati nazad od kud su i dosli! Obicne propalice, kriminalci, sigurno nisu ni porez posteno placali svih ovih godina!!!
nije kriv lokal vec onaj koji je si dozvolijo postupati na taj nacin. ako je kriv sve manje od 10 godina je neprihvatljivo ,za takav oin.
Tuzice ih Nizozemac,trazice odstetu 500 tisuca eura.
Dok vi razmišljate Bilali ne sjede skrštenih ruku već umožavaju svoja kriminalna djela. Kad vas nisu opametila Bilalieva dva pokušaja naručenog ubojstva, sumnjam da će i ovaj slučaj pretučenog Nizozemca........ Gradske vlasti razmišljaju, hmm?!
Hmmmm prvo dobis po glavi a onda dodji ponovo bice sve placeno. Hahaha. Ma nemoj
Te se stvari trebaju odraditi bez razmiljanja! Sutra bi turisticka inspekcija trebala zatvoriti lokal a grad ponistiti ugovor!
Štifaniću, koliko vam treba da s riječi prijeđete na djela ? " Oduzmite mu terasu po zimi . Vuk sit i ovce na broju"
Prije 30ak god. kad nisu mogli kupiti gradonačelinka kupili bi njegovu tajnicu, tako da su imali informacije čak i prije njega. Nije to bila neka tajna. U Poreču oni nisu nikakva manjina, po financijskoj moći su već godinama ispred ostalih, ali dirigiraju iz sjene.
Ne može se ugovor poništiti jer u ugovoru stoje neke druge stvari vezane za korištenje terase a ne za premlačivanje gostiju. Pričate gluposti. Ugovor je ugovor dok traje traje.Kad istekne onda mu nemorate više produžiti ili mu promjenite uvjete i date drugom. Za sve ostalo postoje sudovi. Grad je pretrpio štetu a sad tu štetu treba nekako nadoknaditi.Možete im staviti soli na rep.Dat će nekom svom rođaku lokal i promjeniti ime u Bijelo jedro i doviđenja.
Sramoto od novinara nauči razlikovati: "Budući sam vlasnik ovo lokala." i "Budući da sam vlasnik ovog lokala.."
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Prekasno presporo. Trebalo je odmah zatvoriti lokal. Sramota za hrvatski turizam, za grad i za citavu drzavu.