Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Mural Jean Michael-Nicolieru u Supetru
Povratak na članak

Burne reakcije na incident s HOS-ovim muralom na Supetru. Oglasili se HDZ i SDP-ova gradonačelnica

Mural je nacrtan u spomen na Jean Michaela-Nicoliera, no u ponedjeljak navečer dodani su mu grbovi HOS-a, Vukovara i Škabrnje

Komentari 10

Avatar zelicius
zelicius
11:19 17.12.2025.

Gospođa Marković je poznata po strogom poštovanju zakona, propisa i reda, u čemu joj je više puta pomogao njen otac Rajko Klisović koji je nekoliko puta uhićen zbog kršenja javnog reda i mira i kršenja zabrane približavanja kada se krenuo obračunavati s mještanima koji nisu po volji navedenoj uglednoj antifašističkoj obitelji, pri čemu su mu oduzeta dva pištolja.

VL
Avatar rubinet
rubinet
11:42 17.12.2025.

Razumni smo ljudi....Trebamo kompromis: U mural treba ubaciti veliku crvenu petokraku. A ispred montirati nekoliko šarenih klupica kako bi se zadivljeni promatrači odmorili. I uživali u prizoru.

VL
Avatar future Gohan
future Gohan
11:59 17.12.2025.

NIKAD nemojte zaboraviti dragi političari, "ulica" na izborima odlučuje sutra, a kretke podjele možda su Vam ok, a nakon izbore kmećanje i napuštanje politike..

VL
Avatar Jim West
Jim West
12:42 17.12.2025.

Napravili mural Francuzu koji se borio u Vukovaru, i to bez dozvole, i prošlo im je. E, onda su htjeli još, HOS-ov grb sa ZDS-om - bez dozvole! Šta ste očekivali? A komunisti, umjesto da traže murale s imenima svih hrvatskih branitelja Republike Hrvatske, dolijevaju ulje na vatru. Bravo, gradonačelnice!

VL
SL
slonko
11:13 17.12.2025.

Dobro došli dragi turisti! U 1991. smo godini. Izgleda grozno, kao i svi slični napisi po zidovima zgrada i ormarića pa Zagrebu. I kakve veze ima JMN sa Supetrom? Djeca nemaju kaj raditi pa se uče crtati i pisati po javnom dobru.

VL
JA
Jatiser
11:42 17.12.2025.

AP i njegovi su pronašli način kako jos i turizam utući. Ostalo sve su rješili.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.