'Građani su bili spremni pratiti Putina, ali kad njihova djeca plaćaju cijenu to mijenja situaciju'
Amerika strahuje da je Kina uskoro može dostići, za razliku od bivšeg SSSR-a, koji ekonomski nikad nije bio blizu SAD-a
Komentari 20
Zar mislite da je kod nas bolje kome pada na pamet otić Ratovat u Ukrajini protiv Rusije ili još dalje kao što se išlo u Afganistan točno se znalo da naši odrađuju fensi poslove i da se išlo zbog novaca
Pero je močnije od mača
Znalo se točno koja je uloga namijenjena Europi u svemu ovome. Naravno uz svesrdnu pomoć Briselskih odnarođenih elita. Prodali su nas sve za (veliku) šaku srebra...
rusija nema profi vojsku, ona ju tek stvara. za razliku od jedne druge države, koja svake godine ratuje, pa ima uhodan sustav pripreme i provedbe akcije, uz pažljivu obradu političara koji moraju odobravati akcije u kojima se troši puno novca, života i tehnike, i stvara novi ciklus ulaganja u vojsku. rusi uče, kinezi isto tako, ne znam čemu se čudite. indija isto uči, ojačava. znam da ste navikli da amer o svemu odlučuje, posebno zadnjih 30 godina, al eto, i to 'đačko' doba je završilo, novi/stari igrači se vratili na teren, pa i oni loptu šutnu u prozor. i da, sve su to zločini, jednaki, al jedne nismo kaznili, nego smo se uprli odobravati ih i obrazlagati potrebu i nužnost za akciju, u ime neke.. ne znamo točno što, al ije ono što su nam govorili. sad se najednom pojavila potreba kazniti nekog za nešto su su drugi prije radili bez ikakvih posljedica, i u taj sukob uvlačiti čitave zajednice država, koje s tim sukobom, budimo realni, nemaju ništa. osim što su prisiljene slijediti velikog vođu koji je jako daleko. baš me zanima kakva bi bila reakcija amerike da europa svako malo izazove krizu u latinskoj americi, malo bomba, malo naoruža jednu stranu, drugoj sankcije uvede, a ameriku preplave miliju migranata, baš zbog europe.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
onaj mali broj ljudi u rusiji koji je bio svjestan kamo sve to vodi protestirao je, ali je odmah završio u zatvorima pa su i drugi ušutjeli razmišljajući da nema veze jer tako i tako oni ne ratuju nego samo profi vojska. no nakon poraza profi vojske počela je mobilizacija pa su sad svi počeli dolaziti na red pa se situacija mijenja za 180