Građani se boje poskupljenja. Vlada odgovorila kako će ih spriječiti
Preuzimanje Eura jedan je od ključnih ciljeva Plenkovićeve Vlade, no građani se boje poskupljenja.
Komentari 14
najbolje je lagati kao plenki da poskupljenja neće biti, a nahebat ćemo duplo gore od slovenije
Kako da ne, spriječit će malo sutra. Cijene prehrambenih svako malo rastu, tko još vjeruje u njihova obećanja?
prije nego veliš keks biće 1:10 sudeći po iskustvima drugih. netko će se nabrzak obogatiti a većina,pogotovo našh roditelji u mirovini osiromašiti
Nitko se ničega ne boji, gledam ljude svakodnevno.. normalno žive, prilagođavaju se promjenama i idemo dalje... samo su mediji ti koji šire paniku za svaki izmet, nabrijavaju ljude bzvze.. ne znam jel slučajno... počet ću vjerovati u svakakve teorije..
Dižemo kredite i zadužujemo se u eurima, cijene u nekim trgovinama budu istaknute i u eurima. Zašto bi se uvođenjem eura kao platnog sredstva cijene trebale podić?????
Ne piši pozitivno. To nije više moderno. Što crnije to bolje. Od svih poskupljenja koja će nam "uništiti život" nadam se poskupljenju novina koje više nitko neće kupovati.
Slobodno neka sve poskupi na razinu njemačke... Nemam problema s time. Ali drugovi i drugarice, neka su i plaće kao u Njemačkoj.
Poskupljenja su konstantan. Usporedite cijenu i gramažu nekog kozmetičkog ili kemijskog proizvoda široke potrošnje od prije 5 godina i danas i vidjeti ćete da je proizvod skuplji za najmanje 50%.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I opet Premium. Možda bolje da i ne čitamo te članke.