Građani će moći kupovati struju od bilo kojeg opskrbljivača iz EU
Kupci će moći usporediti cijene na tržištu i izabrati onu najpovoljniju
Komentari 13
Otvaraju tržište strancima, tobože u interesu potrošača, a na kraju ionako slijedi - viša cijena. Prodali su svojedobno i telekom - pa smo dobili najskuplje impulse u Europi. Vjerojatno se ovim želi prvo obezvrijediti HEP, da bi ga se onda lakše prodalo strancima.
Pa zar vi zbilja mislite da vam je EU samo tako poklonila tolike milijune eur zato što ste im dragi
Jedva čekam da kupim struju iz Mongolije!
Zaboravili su istaknuti da moramo plaćati HEP-u mrežarinu, te lex C.E.M.P. mislim skoro najskuplje u Europi...
Zar stvarno želimo poticati tvrtke poput Enrona i dozvoliti im da svoje profite ugrade u našu cijenu struje?
Ljudi imaju neznanje i obilno ga koriste pa iz te činjece proistjeću komenatri za koje osobno mislim da ne počivaju samo na tom neznanju onih koji se njime tako obilno koriste.
to je super ...još samo fali da napišu kako će građani to platiti
Nacisti prisvajaju tudje suverene drzave bez pitanja gradjana na referendumu, tako da ce biti krvi do koljena kada se bude oslobadjala Europa i to roblje po konclogorima sto su nacisti i domaci izdajnici potrpali.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hrvatska ima dovoljno plina za svoje potrebe ali zbog vlastite nesposobnosti nije u stanju da osigura tu pogodnost to je dovoljan znak loše politike .a to se odnosi i na el energiju