Grad zbog smrtonosno bolesnog dječaka proslavio Božić ranije
Ethan van Leuwen boluje od akutne limfoblastične leukemije, a liječnici su, prema riječima njegovog oca Merrilla Van Leuwena, rekli da bi dječak mogao živjeti od dva dana do nekoliko tjedana
Komentari 3
PA
ako ipak zelite vise saznati, onda saznajte na "youtub" ..dan obracuna sudnji dan
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
vjerujte u Boga, jer nije sve u ovome zivotu, kakav je takav ce covjek ponovo iz groba ustati, svi, sve zivo, cak i one male zivotinje, i natura ce ponovo ozivjeti..tko vjeruje u Boga,neka cita o jedinoj knjizi u kojojj se sve istinito kaze, u kojoj nema popravaka ili reformisanja ,jer ta knjiga je bez greske,i za sva vrijemena, i od fundamenta do kraja.