Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Prijatelji životinja upozoravaju
Povratak na članak

Grad Dubrovnik jedini je krivac za patnju napuštenih životinja!

Više od 20 godina traje nemar gradskih vlasti, koje nekažnjeno krše Zakon o zaštiti životinja, a sve se prelama na životima pasa

Komentari 5

DU
Deleted user
18:52 30.05.2022.

"Grad Dubrovnik jedini je krivac za patnju napuštenih životinja! "...... Krivci su prvenstveno bivši vlasnici .

VL
HO
Hortensija
15:15 30.05.2022.

Sad znam koji Grad necu nikad posjetiti. To cu i dalje informirati. Ljudima koji neznaju Hrvatski.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.