Grabar-Kitarović objavila fotku s Macronom: 'Žao mi je što te neću moći vidjeti '
Sve najbolje tebi i divnim ljudima Francuske. Tvoja prijateljica Kolinda - navodi se u tvitu bivše predsjednice
Komentari 12
hani on te već zaboravio. sad ima zokija.
Već vidim naslov u novinama: kako je Kolinda ukrala Božić
Kolinda je bila predsjednica na koju možemo biti ponosni i sa protekom vremena i svakodnevnim sranjima slučajnog sve više uviđamo njezinu veličinu kao osobe i kao predsjednice.
Ma ti si bila nas 12 igrac na prvenstvu..
Zlo mi je od ove narcisoidne osobe. Njeno ponašanje na Mundijalu u Rusiji bilo je odvratno, van svake pameti i običaja. što si ona umišlja ? Koga briga za nju.
Jesi li se otriznila otad (Svjetskog nogometnog prvenstva u Rusiji), Belinda? :)
zapamtio te sigurnom po necemu značajnom za ljudsku zajednicu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A i "novinari" provociraju nešto, gdje bi mogli popušiti ban :)