Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 161
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Ivan Klešić
Povratak na članak

Glavni državni revizor ukazao na niz nepravilnosti u ustavnovama u kulturi

Glavni državni revizor Ivan Klešić izvjestio je da je revizija ustanovila niz nepravilnosti u ustanovama u kulturi, od nerealnog financijskog planiranja, neusklađenosti programa s financijskim planovima do problematične javne nabave

Komentari 4

AN
Antiflašist
15:48 19.05.2015.

Ma kakve 'nepravilnosti', osnovna nepravilnost je financiranje kulture na dosadasnji nacin, to je mafija kao i sveucilisna mafija, jedne te iste face žderu novce poreskih obveznika i novce koji dolaze bjesomucnim zaduzivanjem, o kakvoj vi kulturi pricate, glavna informacija iz ove revizije je cinjenica da se 90 posto novaca za 'kulturu' trosi na place i materijalne troskove zaposlenika, stoga se tu ne radi o kulturnim ustanovama vec u ustanovama za arcenje novaca poreskih obveznika i djeljenje potpuno nezasluzenih placa.

VL
DU
Deleted user
15:51 19.05.2015.

koliko se može saznati riječko kazalište pod vodstvom frljića radi sve protivno zakonima

VL
Avatar MilaneseBolognese
MilaneseBolognese
19:28 19.05.2015.

U Rijeci su jedini u svijetu koji imaju godišnji financijski plan bez ijednog broja, uostalom kultura je glavno mjesto za zbrinjavanje svakakvih antihrvatskih i neokomunističkih kadrova koji su kulturne institucije premrežili mrežom koje nije daleko od onih kakve ima mafija!

VL
Avatar __________
__________
19:34 19.05.2015.

Nije mi jasno zašto su te "ustanove u kulturi" toliko dugo ispod radara revizije, a novac se izvlači sve u šesnaest.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.