Gladni dupin ugrizao djevojčicu dok ga je hranila ribom
Roditelji malene Jillian Thomas šokirano su promatrali kada je dupin iz čista mira zubima zgrabio njezinu lijevu ruku. Otac je htio skočiti u vodu da je spasi
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
otac očito vapi za medijskom pažnjom koju je i uspio dobiti.s druge strane ta djeca ne bi trebala biti tamo i hraniti te dupine kojima isto tako nije mjesto u tom bazenu nego u moru.sve je to jedna velika sprdačina i ništa drugo.ja kad sam bio mali išo sam cirkusirat oko jednog ogromnog jarca i kad me taj jarac rogovima roknio po glavi naučio sam za čitav život jednu lekciju,a to je da su životinje-životinje,i da ih treba pustit na miru božjem.