Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Gdje naći 2 mlrd.
Povratak na članak

Gdje naći 2 milijarde: Smanjenje plaća početak oranja po proračunu

Preračunali se: Predviđanje od 1,8% rasta BDP-a Vlada smanjuje na 0,7%, a ekonomisti i to drže preoptimističnim.

Komentari 5

TH
than
12:29 21.02.2013.

"Preračunali se: Predviđanje od 1,8% rasta BDP-a Vlada smanjuje na 0,7%, a ekonomisti i to drže preoptimističnim." Zar ovako nije bilo i prosle godine ?!?! I kakav im je to rast (kojeg nece uopce biti) od 0.7% kada je inflacija daleko veca ?

VL
KV
kviki111
12:35 21.02.2013.

Jučer sam bio u šopingu u Sloveniji i sve čega se god dotaknete jeftinije je 20 do 40%! I Slovenci imaju dovoljno prihoda u proračunu za funkcioniranje države! Da li Linić oporezuje sav extra profit koji je zbog razlike uu cijeni puno veći nego kod Slovenaca

VL
ER
EUGEN ROMMEL
13:10 21.02.2013.

neka dignu pdv na 30%! Pazi ovo, kod američkog investitora će posuditi lovu!?!?!? To su najavljene investicije ili...?

VL
ZB
zbuniceva
13:15 21.02.2013.

nitko ne komentira kad je vecina nas na tim Linicevim drzavnim jaslama i mole Boga da carolijom tj zaduzivanjem uz hipotekizaciju buducnosti i sadasnjosti nase djece i unuka uspije isplatiti ovaj sadasnji budzet primjeren pijanim kockarima. Evidentno je da vecc desetak godina ekonomijom upravljaju vrlo inteligentni i visoko sposobni ljudi koji nemaju ni zrnca hrabrosti napraviti ono kaj im je jasno da se mora napraviti. Kak stvari stoje treba ukinuti izbore i slucajnimizborom izvuci po oib-u Sabor, Vladu i sefove svih drzavnih firmi, sigurno je da bi ispalo bolje

VL
BA
balic
13:19 21.02.2013.

Gdje naci dve ml.kn.. Pa zna se gdje ,Linic je tu flekibilan ,kod gradjana... Povecati PDV sta je to... Zasto mislite se on tako zauzima za smanjivanje minusa gradjana kod banaka... Ne da bi mi vise imali nego da bii nam dublje zavuko rukicu u dzepove koji su ionak prazni... On predvidz rast BDP-a na 0,7%... ja nisam ekonoimst nit strucnjak ali prognoziram i bit cu sretan ako nas BDP dostigne i 0,4% .. Sve iznad toga je iluzija samo sto on i oni nece to da znaju nit vide...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.