Gdje naći 2 milijarde: Smanjenje plaća početak oranja po proračunu
Preračunali se: Predviđanje od 1,8% rasta BDP-a Vlada smanjuje na 0,7%, a ekonomisti i to drže preoptimističnim.
Komentari 5
Jučer sam bio u šopingu u Sloveniji i sve čega se god dotaknete jeftinije je 20 do 40%! I Slovenci imaju dovoljno prihoda u proračunu za funkcioniranje države! Da li Linić oporezuje sav extra profit koji je zbog razlike uu cijeni puno veći nego kod Slovenaca
neka dignu pdv na 30%! Pazi ovo, kod američkog investitora će posuditi lovu!?!?!? To su najavljene investicije ili...?
nitko ne komentira kad je vecina nas na tim Linicevim drzavnim jaslama i mole Boga da carolijom tj zaduzivanjem uz hipotekizaciju buducnosti i sadasnjosti nase djece i unuka uspije isplatiti ovaj sadasnji budzet primjeren pijanim kockarima. Evidentno je da vecc desetak godina ekonomijom upravljaju vrlo inteligentni i visoko sposobni ljudi koji nemaju ni zrnca hrabrosti napraviti ono kaj im je jasno da se mora napraviti. Kak stvari stoje treba ukinuti izbore i slucajnimizborom izvuci po oib-u Sabor, Vladu i sefove svih drzavnih firmi, sigurno je da bi ispalo bolje
Gdje naci dve ml.kn.. Pa zna se gdje ,Linic je tu flekibilan ,kod gradjana... Povecati PDV sta je to... Zasto mislite se on tako zauzima za smanjivanje minusa gradjana kod banaka... Ne da bi mi vise imali nego da bii nam dublje zavuko rukicu u dzepove koji su ionak prazni... On predvidz rast BDP-a na 0,7%... ja nisam ekonoimst nit strucnjak ali prognoziram i bit cu sretan ako nas BDP dostigne i 0,4% .. Sve iznad toga je iluzija samo sto on i oni nece to da znaju nit vide...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"Preračunali se: Predviđanje od 1,8% rasta BDP-a Vlada smanjuje na 0,7%, a ekonomisti i to drže preoptimističnim." Zar ovako nije bilo i prosle godine ?!?! I kakav im je to rast (kojeg nece uopce biti) od 0.7% kada je inflacija daleko veca ?