Francuzi biraju između Macrona i Le Pen. Njezina pobjeda u Europi bi izazvala šok
Macron je favorit u utrci za predsjednika u drugome krugu izbora u nedjelju, a ima i naznaka da je svoju dosadašnju prednost povećao borbenim nastupom u izbornoj debati s Le Pen.
Komentari 18
Zašto šok ne bi imao pozitivnu konotaciju? Treba protresti učmalu EU birokraciju.
Bilo bi dobro da ona pobjedi da bi se ovi nesposobni vladari probudili.
Hoće li se ankete pokazati lažnima kao u britanskom slučaju?
Macron gazi ovu babuskaru ko plitak potok .Francuzi svaka čast!!!
nije bitno tko glasa. bitno je tko broji listiće, a nekada ni to nije bitno, tako da macron sigurno pobjeđuje
po političkom naginjanju francuska čak ima neke sličnosti sa nama. imali su desne kvislinge u ww2, ali većina naroda je bila protiv fašista. potomci kvislinga su glasni, ali realno na izborima nikada ne osvoje puno. oni sada računaju na sentiment širih masa protiv brisela i imigranata, da osvoje veće postotke... i to je otprilike to.
desnjare se uzbibale.
Najveći šok će biti za nju samu jer će onda morati promijeniti svoju politiku
Macron pobjeđuje!
Vecina FR nije extremno desno... La Pen realno nema sanse.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Za koga bi bio ŠOK ako pobjedi Le Pen?