Francuski ministar podnio ostavku zbog optužbi za zlostavljanje
Zaposlenice vijeća u Draveilu optužile su Georgesa Trona da ih je seksualno maltretirao u nekoliko navrata između 2007. i 2010. godine
Komentari 10
Zamisli koji veliki sexualni kriminalc: Mirisao i dirnuo stopala. Njega treba direktno u Hag. Ma koje su to gluposti? Od DSK pa dalje sve se to spremaju niski udarci za izbore u 2012oj u Francuskoj.
Mini star očito nije odabrao pravu alatku za masiranje stopala
to je političar sa moralom u demokraciji a ne naši optuženi ,pijani, i još sjede u saboru kao i u vladi
e to u Hrvatskoj ne vrijedi ,upravo se jedan takav priprema za ulaz u kukurikavce...Nobilo
Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh da mi je tu u Hrvatskoj dozivjeti taj ZADNJI MRVICAK morala nemoguca misija !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U HR sto veci krimos TO VECI UGLED.
Čitaš Čačiću? Ne treba ubiti dvoje nedužnih da bi odstupio... Ah, da! Još ne razmišljaš o tome!!!! smr@de....
sprema se tuzba i za Sarkoziya,zbog teroristicki akcija i prekomjernog granatiranja i ubijanja nekoliko tisuca Libijaca,a tuzbu ce da podnes nekadasnji ministar vanjskih poslova Francuske Rolan Dima,i Zak Verze,koji zastupaju Libijce,kod koji su obitelji po ubijane od strane naredbodavca male-stetocine Sarkoziya....
11:33h monatmai je napisao/la: sprema se tuzba i za Sarkoziya,zbog teroristicki akcija i prekomjernog granatiranja i ubijanja nekoliko tisuca Libijaca,a tuzbu ce da podnes nekadasnji ministar vanjskih poslova Francuske Rolan Dima,i Zak Verze _______________________ Jes\'l to pročitao u beogradskom Aloo ? A propos, R. Dumas, J. Vergès.
\"@rea\" ti si izgleda djete nekog SFOR-ca,na moju srecu ja nisam,ja sam rodjen u drzavi gdje se cita onako kako pise,odnosno,pisem onako kako mislim i citam.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ministar reflexolog. ;o)