Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 111
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Nakon napada u Parizu
Povratak na članak

Francuska uključila nosač aviona Charles de Gaulle u borbu protiv ISIL-a

Lovci-bombarderi Rafale na nosaču aviona Charles de Gaulle udarili su na ciljeve ISIL-a u Iraku i Siriji prvi put od raspoređivanja broda u istočnom Sredozemnom moru, u vodama ispred sirijske obale

Komentari 4

KA
KaNiDora
11:24 24.11.2015.

Koliko tuku po toj Raqi već su je mogli sravniti sa zemljom

VL
DU
Deleted user
12:03 24.11.2015.

Svaki dan "unište" desetke skladišta,obučnih centara,zapovjednih centarra i tome slično. Što amerikanci śto rusi,francuzi,kurdi itd.. Pa da su napali Kinu već bi došli do Pekinga. Prazne priče.

VL
Avatar punkufer
punkufer
10:46 24.11.2015.

Ništa oni nisu i neće uništiti ISIL-u. Oni će bombardirti Asada i Siriju. Napad u Parizu je insceniran kako bis e postiglo slaganje zapadne javnosti za slanje vojske u Siriju i istiskivanje Rusa, te uništenje Asada. Prljava posla.

VL
AG
Agnostikk
22:41 29.11.2015.

Rusi moraju svoj nuklearni otpad da izbace negde. A kao druga stvar, ako uniste naftnu industriju u iraku i siriji, ruska nafta ce biti trazenija.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.