Fotografije šokirale javnost: Otac skinuo i po ulici vukao djevojčicu
Incident se dogodio nakon što je otac izgubio strpljenje jer je djevojčica satima odbijala nositi jaknu.
Komentari 27
Najbolje je to što ovo komentiraju oni koji uopće nemaju djecu i što ne znaju šta su djeca!
sa neba u rebra ... dali ova piskarala mogu nekako napisati clanak, u kojem postoje uvodne recenice sa vaznim informacijama o kontekstu. kao prvo: gdje se je ovo desilo. kao drugo kada itd.... vazno je da senzacija ide bez okvira i podrobnijih informacija ...
Satima? Pa čovjeku dopizdilo...
Dijete ne može biti razmaženo samo od sebe. Krivi su roditelji. Uvijek! S obzirom da mnogi ne znaju biti roditelji, bilo bi poželjno da postoje obavezne škole roditeljstva; svake godine po nekoliko sati.. kako dijete odrasta, u skladu s timim da i roditelji uče kako se postaviti u odgoju. Puno toga bi tim načinom bilo spriječeno. Ovako dolazi do liječenja.
bogme ta se više ne bu raspravljala dal će nositi jaknu ili neće, mislim da je naučila lekciju.
amarila....ti očito nemaš svoje djece jer izjaviti da ju je trebao pustiti bez jakne, pa će se prehladiti i iz toga naučiti, ......evo upravo umirem od smijeha jer svaki roditelj zna da klinac iz toga neće niš naučiti na prijee spomenuti način jer ne zna povezati uzročno poslijedičnu vezu, a od ovog kaj je napravio otac možda i hoće, možda,... tak i ja nisam niš naučila dok su mi govorili ne stavljaju ruku na ringu od špareta, a onda sam ju ipak stavila i više mi to nije palo na pamet nikada, danas bi moje roditelje vjerojatno odveli u policiju i ispitivali kak to da imam spečeni dlan a nitko mi to nije napravio osim sama sebi....dakle uči se na greškama.
Piše trulac na prvoj stranici, tamo gdje reklamiraju članke: "Fotografije šokirale javnost: Otac skinuo i po ulici vukao djevojčicu.." A ja mislio da se to odvijalo negdje na potezu Smičiklasove i Jurišičeve ulice. Ma naravno da ne; zna se ćimim večernjak piše da su to naslovi-mamac.
Komentar dana "osnovna pogreška svih diskusija, djeca nisu ista i ne može biti tako neke škole, djeca se odgajaju od pamtivijeka i bila su progresivna u današnje vrijeme kada, većinom žene, trebaju literaturu i da presvuku dijete stvorili smo gomiluilu morona koji si sa 20+g. ne zna samo jaja ispeć, oprat hlače, uopće uključiti perilicu, općenito, uz svesrdnu pomoć svakakve propagande, ne progresivna, bezvoljna, ohola, uobražena, egoisti....."
Pa kolko znam, u Kini prodaju djecu za mobitele. Pa zašto bi ovo sad trebalo biti tolko čudno?
Onaj tko je roditelj zna koliko moze klinac "podigniti paru"... Ali nikad, bas nikad ovo ne treba ciniti. Doslijedno, uporno i strpljivo ponasanje je garant dobrog odgoja.
nemasra je skidati..ako nece jaknu nek je ona nosi...
Eto i to sam saznao tko i šta je Štulhofer. Nikada do sada čuo, toliko je poznat.
To je čisto nasilje nad djetetom! Jednom riječju - idiot bez imalo pameti.
Svijest o kineskom moralu polako obilazi svijet !
Ovaj lik je zbilja lud. Prvo se ljuti jer nije htjela obuci jaknu a poslje joj sve skine. Trebao ju je ostaviti da hoda bez jakne pa ak se prehladi ona ce ispastati i ujedno shvatiti da je pogresila.
Puko ko kokica pa postupio kao zvijer. Nije svatko za djecu. Da je na vrijeme pristupio odgoju kako je trebalo, ne bi postao vijest u novinama. Bolje da je uzeo psa iz Dumovca. Neki za bolje jednostavno nisu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Šta, čovjek ispunio želju svome djetetu ... što bi pravobraniteljica rekla da joj nije ispunio želju ili još gore, da ju je žvajznuo. Oko gluposti se zgražate ... dijete pokušava istjerati svoje, a gdje će najbolje nego pred publikom. Nakonon malo smrzavanja neće joj više pasti na pamet da sramoti roditelje u javnosti ... za malu je ova bitka izgubljena. A sad mediji uporno pokušavaju ocu uzeti pobjedu, pa da, pre malo je razmažene dječurlije, pa se taj fenomen treba bolje proširiti .... ma bravo, novinari!