Talijanska desnica objavljuje slike muškarce tamnije rase koji napadaju žene: Pogledajte kako izgleda AI propaganda
Korištenje AI-generiranih slika u propagandne svrhe ekstremno desničarskih stranaka postalo je uobičajeno tijekom prošlogodišnjih europskih izbora, kada su slike koje potiču strah od imigracije ili napadaju političke lidere poput Emmanuela Macrona preplavile društvene mreže.
Komentari 9
A ima li tu istine ili ti "strašni" desničari lažu?
Na zapadu sve možeš da pišeš i objavljuješ i sve spada u slobodu štampe, samo kada objaviš nešto istinito nastaje problem.
PA šta je tu loše.. Svi ilegalci i migranti su iz zemalja gdje je koža tamnije puti a i statisticki od kad su ovdje porast kriminala je dosao sa njima
Kvalitetni uradci.
Ovo je po definiciji psihološki rat. Što očekivati od ekipe koja uvijek laže, fabricira vijesti, služi se obmanama prilikom izbora... A možda nije ni čudo kad im imigranti ugroze poslove skladištara i dostavljača, nije lako.
Ne znam da li je to dobro ili loše,ali znaam da je u Beču 42% učenika muslimana a samo 38% krščana. Znači da su u narednoj generaciji krščani manjina u Beču.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A ništa, ako ih optužuju da je ovo propaganda neka onda snime film s pravim glumcima na tu temu. Za umjetničku slobodu ih neće moći optuživati.