FOTO Podravka otvorila logističko-distributivni centar vrijedan 48 milijuna eura: 'Ovo je temelj nove ere u našem poslovanju'
Novom investicijom, kojom se značajno optimizira poslovanje i osigurava dugoročna održivost, obilježen je završetak najambicioznijeg investicijskog ciklusa u povijesti Podravke
Komentari 9
potpuno sam siguran da budu uspjeli i tu firmu razebati
Odavno ne kupujem niti koristim njihove proizvode tako da mi je svejedno koliko su uložili u proizvodne linije, skladište, povećali proizvodnju.
Mene samo zanima cijena Podravkine dionice za godinu dana. Imam ih podosta u portfelju.
Hoće li raditi Hrvati ili nepalci Indijci?
Cura je ušminkana, izgleda, ide uskoro prodaja. A onda će biti jao, od kud sada privatizacija i tako to. Baš tužno. Pitajte radnike kako su zadovoljni s plaćama.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Podravkini radnici u proizvodnji već godinama rade za minimalac. Time se nisu pohvalili.