FOTO Dobrodošli, malci! Ovo su prve hrvatske novogodišnje bebe, najmanje dvije rođene točno u ponoć
Noa je u Osijeku rođen točno u ponoć, kao i Helena iz Zagreba. Inga je stigla u 00:01. Tu je negdje i Mak
Komentari 4
Čudo jedno da su rođene "hrvatske", a ne "balkanske" bebe. Letjet će perje u Večernjaku kad komitet za jugo propagandu uoči ovo skretanje sa pravovjerne linije srpskog sveta.
Porode sa carskim rezom tokom novogodisnje noci bi trebalo eliminirati iz ove utrke ili carski rez uraditi tokom dana. Mnogi tocno tako tempiraju porod kako bi dobili pozornost i poklone.
Tek rođeni doma na balkanu i gotovo sigurno predodređeni da u godini 2045 bez Boga i domoljublja krenu kao svoji sa svoga u spašenje Irske, Njemačke a možda tada več Rusije, Kine ili Indije..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Očekuju li svi opći potop kad sinovima daju staro hrvatsko ime Noa?