Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 212
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ogorčeni mjerama
Povratak na članak

Fokus pokrenuo peticiju za otvaranje kafića i restorana: 'Imamo dvije Hrvatske'

Kad vas je zadnji put poslužio konobar? Ekipu iz Sabora prekjučer, poručuju iz stranke

Komentari 10

TA
Talleyard
15:29 14.02.2021.

Bagra leftardirana, jučer kada smo bili najgori vikali su kriva je vlada, a sda kada smo među najboljima opet ne valja. a već sutra možemo opet biti najgori i onda će se sve zatvoriti.

VL
GA
gazimestan
15:16 14.02.2021.

Dok svabe i svicarci imaju sve zatvoreno od 1.12 do 1.3. za to vrijeme ovi koji stanuju kod roditelja traze da se otvaraju birtije ha ha ha

VL
GA
gazimestan
15:18 14.02.2021.

U francuskoj ko izadje van i veli, da ide doktoru a nema potvrdu od da mora kod doktora placa 250 eura

VL
TH
theo
22:20 14.02.2021.

konačno da se pojavila neka stranka za koju mogu glasati, bravo fokus....

VL
FE
fefellerunt
20:16 14.02.2021.

Vidi se da Hrvatska zemlja znanja , zato i tolika borba da nam rade birtije jer gdje će paraziti sa državnog korita da provode svoje radno vrijeme a birtije ne rade , možete li se samo zamisliti koji je psihičkii pritisak na njih? Da moraju skoro 6 sati provesti u svom uredu, školi , bolnici a ne mogu do birtije da se malo oslobode silnog pritiska i rada , da ne spominjem jadne birtijaše i ostale poduzetnike koji su toliko sposobni a i toliko vole ovu državu d anisu otišli u ljubljenu irsku pootvarati birtije i tamo pokazati svoje znanje nego su ostali u Hrvatskoj i uzmijaju sa proračuna 4 000 kn svaki mjesec . Dok su se zatvarale tvrtke poput Prvomajske, Jedinstva, DIOKI, željezare , a sad i rafinerije i šećerane nije se prosvjedovalo , jer tamo rade očito neobrazovani i umno ograničeni ljudi sa diplomama beskorisnih fakulteta tipa FSB, FER FKIT i sličnih kao i nekakvi majstori - bravari, tehnuičari, sve ono što državi znanja i inteligencije nije potrebno , pa su zato mnopgi od njih otišli van gdje imaju primanja 2-3 puta veća nego u državi znanja

VL
BR
brojevi
21:25 14.02.2021.

Nije Fokus pokrenuo peticiju nego politika koja koristi ove osobe od interesa radi stvaranja klime općeg nezadovoljstva u cilju osporavanja učinkovisti Vlade, Kriznog stožera i svih onih koji aktivno i konstruktivno sudjeluju u prevladavanju najteže ugroze za našu Domovinu. Too je hrpa agit-prop lajavaca, ideoloških jugosa, orjunaša, novinarskih plačenika , navodnih domoljubaca i lažnih suverenista neznem čega do subverzivaca sa stranica ovog portala. Vaše kmečanje ne uklapa se u sluh našeg naroda zato odhebite.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.