Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 27
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Poskupljenje
Povratak na članak

FINA i Pošta znatno podigle naknade za plaćanje računa: Nismo mi socijalna institucija

U FINA-i je naknada za plaćanje računa skočila 48 posto

Komentari 15

DU
Deleted user
10:52 16.02.2022.

Za platiti račune i u FINA i u HP je građanima nužna potvrda o cijepljenju - zato su ubilježili masovne gubitke jer su građani radije plaćali na benz. crpkama ili kioscima, a i tamo su ionako niže tarife po računu nego FINA ili HP. Kao odgovor na tu pojavu, da su napravili glupost - sad su još više podigli naknade i izgubit će, slijedom još više cijene, daljnje korisnike usluga. Pa ti budi manager u državnom sektoru - jedna stupidarija slijedi drugu...

VL
Avatar babinjak1984
babinjak1984
10:56 16.02.2022.

Love u mutnom.To su državne firme.

VL
Avatar olala04
olala04
13:51 16.02.2022.

FINA to nema nigdje,treba ju ukinuti!

VL
Avatar YUKA1962
YUKA1962
11:13 16.02.2022.

Država "forsira", da idemo "online" sa plaćanjima-transakcijama", a onda dopušta Fini i Pošti da podigne naknade računa!!!!!

VL
LI
liliZG
10:42 16.02.2022.

evo , kliknula sam na poveznicu HP i tamo prebrojila 29 subjekata za koje ne zaračunavaju naknadu, ostalo je popis po županijama pošte u kojim se može izvršiti naplata bez naknade. dakle od kud ova brojka od 320????

VL
DU
Deleted user
11:48 16.02.2022.

Finu treba zatvoriti od nje više štete nego koristi sadašnje radnike poslati na burzu neka si nalaze posao ipak su to sve visoko obrazovani ljudi koji odskaču znanjem od običnih građana

VL
ME
medjimurec
11:36 16.02.2022.

Fina nije socijalna ustanova , nije financijska ustanova nekako uopce nije ni jasno sta ta FINA uopce je jer tako nesto u drugim drzavama uopce ne postoji .uopce ne postoji .

VL
Avatar babinjak1984
babinjak1984
10:59 16.02.2022.

Nek propadnu!! I FINA i HP.

VL
TA
TaxiTeheran
14:11 16.02.2022.

Znamo koliki je broj umrlih od Korone,koliki je broj umrlih od poreza?FINA virus kosi sve pred sobom.

VL
DU
Deleted user
14:38 16.02.2022.

Inflacija je izgleda postaladrzavni projekt.Bar da se zna tko je nadlezan.

VL
Avatar moj_bravo
moj_bravo
21:27 16.02.2022.

Ovu bespotrebnu korupcijsku uhljebničku FINU treba ukinuti a "vrijedne" djelatnike poslati na burzu jer Htvatska treba radnike. Za takvim kadrom će biti jagma.

VL
UG
ugroženi
20:42 16.02.2022.

Kaže da moraju plaćati svoje zaposlenike. Koliko sam ja shvatio trenutno ih imaju viška. Zašto ih ne otpuste? Ili je to u agencijama tabu tema?

VL
VK
VK52
21:26 16.02.2022.

Lopovska drzava

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.