Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
20 godina felixa!
Povratak na članak

Srećko Puntarić: Kao stari rašljar umjesto vode tražim ljudsku glupost i naši političari su mi jako inspirativni

Kako sam volio zabavljati sve oko sebe, u školi sam stalno pod odmorom crtao razne stripiće koje sam onako ispod klupe pokazivao onima koji su u razredu sjedili ispred i iza mene. Oni su bili moja prva publika.

Komentari 6

DO
dosaosam
16:33 17.05.2015.

Čestitke Srećku i hvala za izvrsne komentare i sličice.

VL
TO
Toni12345
16:06 17.05.2015.

Jedino što vrijedi na Večernjaku je Felix.

VL
NZ
NAĐI-zaZAGREBbezkumova
16:55 17.05.2015.

Lijevi karikaturisti ismijavaju desne političare. Desni karikaturisti ismijavaju desne i lijeve. Tu je razlika. Ljevica ne zna za kritiku na svoj račun.

VL
MI
miso
16:58 17.05.2015.

Što stigao, što često ne stigao pročitati, Felixa uvijek pregledam. To je moja ocjena rada gospodina Puntarića. Čestitam! Srećku puno sreće ubuduće, da ga prate muze dobrih nadahnuća.

VL
Avatar vjekoslav.hrupec.1
vjekoslav.hrupec.1
21:11 17.05.2015.

ČESTITKE PUNTARIĆU,na originalnosti,likovnosti i produhovljenosti u radu !!!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.