Slovenci u nedjelju ponovno izlaze na birališta kako bi izabrali nasljednika ili nasljednicu odlazećeg slovenskog predsjednika Boruta Pahora (58), koji se nakon dva mandata na toj dužnosti zbog ustavnog ograničenja ne smije više kandidirati.
Izvjestan drugi krug
Slovenija prekosutra bira predsjednika
Favorit za Pahorova nasljednika najodaniji je Janšin vojnik Logar
Bivši slovenski šef diplomacije ima prednost u borbi za drugi krug ispred Nataše Pirc Musar i Milana Brgleza
Još nema komentara
Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.