Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 169
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NEPOVJERENJE PREMA DRŽAVI
Povratak na članak

Evo kako žive stanovnici okupiranog dijela Ukrajine: Jesu li ostavljeni na cijedilu?

Oko 200.000 ljudi još uvijek živi u dijelovima Donjecke regije koji su pod kontrolom Kijeva. Prema američkom mirovnom planu, to područje bi moglo pasti pod rusku kontrolu

Komentari 2

Avatar pera ložač
pera ložač
18:09 02.12.2025.

Šta ima Amerika sa Ukrajnom? Kakav američki mirovni plan. Izazavali su rat u Ukrajni. Pa pošto ne ide onako kako su planirali, oni bi da kroje mapu nudeći nekav mirovni plan. Prave račun bez krčmara. E taj film ne biva.

VL
KR
Krug
22:24 02.12.2025.

sve je rečeno, većina građana na istoku Ukrajine nema problema sa tim da budu pod Rusijom.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.