Minimalac u Hrvatskoj dosegnuo 56 posto medijalne plaće
Uklone li se razlike u cijenama, prema kupovnoj moći, minimalna plaća u Luksemburgu 2,7 puta je veća od one u Bugarskoj, u kojoj je najniža u EU
Komentari 23
Nema veze koji smo u Europi - glavno da imamo više od Crbije.
Ove godine nema gripe..?
Di će Hrvatska nego na dno?
Nije ni tako loše; ... kad se sjetimo jada i bijede koje smo imali dok smo se ponosili šestom najgorom Vladom na svijetu.
Nismo zadnji , čak ni predzadnji , jupiii ....
A kako bi bilo da malo dublje provjerite statistiku i sa drugim stvarima kako stoje u tim zlatnim EU državama?! Švicarka, Luxemburg, Danska.. najskuplji najam stana, kruha, mesa, voća povrća. Kad sve to zbrojiš jednom Hrvatu ostane više neto sasa svojom kućom/stanom i čak ako radi a primanja ima 7000kn neto!! Cijene nekretnina u EU Najveće poskupljenje se u Austriji – za 28,5 odsto, Luksemburgu 80,6 odsto i u Švedskoj 80,3 odsto.
kako sada to , vi bi domoljube , uhljebe , kriminalce i hadeze na vlasti i dobar prosjek potpore za sjedenje doma?? E ne ide ili poštenje i novac , ili ovo kaj sam spomenul. Razmislite .
citam jucer da nas je zimbabve pretekao
Ispred nas Venezuela, Urugvaj, Panama... GDP per capita nam je u odnosu na svjetski s 18'.na 19'. pao, nije rastao.
Znam gdje smo necu ni gledat vjerujem nasem velikom vodji Plenkovicu i vlastima HDZa da nas brod plovi u sigurnom smjeru i da je sve u medijima antihrvatska propaganda...velikosrpski zlikovci rade protiv Hrvatske ....
Rastemo polako ali sigurno. Ogromni direktivni iskoraci tipa Rumunjske su na staklenim nogama.
Javni sektor nas drži da nismo zadnji.
Nismo u EU al s ovakvih gospodarskim rastom konkurišemo i Merkel i Macronu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dok smo bili jugoslovani, uspoređivali smo se s Nigerijom, Gvatemalom i Gornjom Voltom ... ali smo ipak bili među dvadeset najboljih među Nesvrstanima ..