EU opet na raskrižju, a pobjeđuju euroskeptici
Ekonomska kriza je najveće svrdlo u rušenju EU-građevine. Možda će pojednostavljeno investiranje, te sporazum sa SAD-om o slobodnoj razmjeni robe koji bi trebao biti potpisan 2015. godine, potaknuti ekonomski razvitak
Komentari 2
Merkelicu bi tvrdoglavost mogla skupo koštati...stavlja na rizik opstanak cijele EU
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
dakle, g. silvio je ocito jedini novinar u eu koji ovako besmisleno bulazni o nekom mogucom napretku zbog cete i ttip-a. jer ocito zivi na marsu a ne na zemlji niti u evropi. sramota da niti jedan hr. medij ne donosi istinu o ovom, ocito najvecoj krim-presedenu novije povijesti. dok se na sve strane zustro diskutira, dok mase idu na ulice, naravno ne u narkotiziranoj hr., dok u vanjskim medijim a svakih par dana otvoreni apeli o ovim krim.ugovorima, dok preko 350 raznih eko udruga i udruga za ljudska prava sirom evrope sakupljaju peticije, ovdje se sramezljivo bunca o nekom mogucem napretku.....gdje zivite zapravo i ciji ste placenici, gospodo novinari. zasto sutite, zasto suti politika .--ah, prodane duse djavlu, kaj drugo, misle da se budu izvukli.