EU – ‘desničarski monopol’
Odlaskom socijaldemokrata Schulza u bitku za njemačkog kancelara i Europarlament, nakon Europske komisije i Vijeća, pada u ruke pučana
Komentari 10
Nisu oni nikakvi desnicari sa Angelom na celu
Kaj su i to fasisti?
Kakvi su im ljevičari u Njemačkoj kada se Merkelica smatra desničarkom?
Desničari ??? Eh kdaj bi to zapraf bili desničari, puno tog bi....al OK...
Novinar piše bedastoće. Predsjedniku EV koji je iz Socijalista je dogovorom podijeljen mandat na pola s predstavnikom Pučana, tako da bi Schulcu i tako uskoro prestao mandat. Kakvi desničari u EP, to nisu Pučani ( to su stranke uglavnom kršćanskee orjentacije) .Desničari su Jobik, Front Nacional te Nizozemski desničari, Njemačka AFD i druge uglavnom minorne i u EU parlamentu nemaju ni 10% parlamentaraca isto kao i lijeve stranke. Liberali imaju nešto oko 70 zastupnika i treća su snaga, Zeleni su četvrti A svi zajdno nemaju zastupnika kao Pučani koje vaš novinar naziva desničarima.
Ovo mi više sliči na arlaukanje zbog izgubljenih fotelja a ne ravnopravnost između političkih suparnika koju spominju u članku. Još samo fali da svoje protivnike ne prozovu neprijateljima naroda tako da sebi osiguraju neograničenu vlast i položaje.
Tragicna slika, To su ljudi koji odlucuju o zivotu europskih naroda. Siguran sam da ne bi prosli ni jedan posten test za zaposljavanje u Hrvatskoj, test od kompetentnosti do moralno - etickih osobina. Ali mi europski narodi imamo utjehu, mi ih nismo ni birali. Tragicna nije samo slika.
"Ilegalna aneksija Krima",zar an Krimu ni je bijo referendum,s 90%izlaskom glasaca,za izlazak iz kaljuze,kakava jadna ilegalna aneksija,dajte malo sami razmisljate i mucnite sa svojom glavom,kad pistet ovakve clanke,nemojte uvjek biti potlaceni,od zapadni zutila.
Ovi su dali Ukrajincima 3,41 miliardi eura novca poreznih obveznika Europske unije, a Grcku clanicu EU pustili da se valja u bankrotu. Financial Times pise da Ukrajina pritiska Europsku uniju da se bavi njihovim finacijskim i ekonomskim problematikama, a italijanski ekonomisti pisu da Ukrajinci napustaju sigurnu luku s Rusima i prave ''skok u mrak'' s Europskom unijom. Znaju oni kako su njih namagarcili, nakrcali im zemlju izbjelicama i okrenuli glavu na drugu stranu, prave se da ih se ne tice. Jos u ljudi imali imali potrese po zemlji, nista im EU nije pomogla nego im Rusi poslali svoje skvadre za elementarne nepogode. Tako ce i nama sutra ne daj Boze da nam se sta desi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Europska pučka stranka nema veze sa desnicom