Crni kontinent sve zanimljiviji velesilama: I Turska se priključila utrci
Turska je strateški usmjerena na Afriku, gradeći svoju prisutnost infrastrukturom, sigurnosnim ugovorima i humanitarnom pomoći, a Somalija je postala ključna točka turskog utjecaja
Komentari 9
Čudno da ni jedan Afrikanac ne pokušava doći i živjeti u Kini,Turskoj ili siromašnoj Rusiji ali vole doći samo i isključivo u EU.....da diktatori Afrike kolo vode a narod im gladan jasno je i pametnom dovoljno.
Izgleda da je svačiji utjecaj osim američkog i europskog loš 🤡
Kina je već osvojila Afriku svima iza leđa, a ovi što se sada krpaju za ostacima i počinju graditi infrastrukturu kao i Kina gdje ste bili prije 10,15+ god?? Nije ni čudo da se i same Afričke države okreću Kini
Zapad pokusava odrzati svoj nakaradni sistem potcinjen bankarima
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A EU sve zanimljiviji ovima iz crnog kontinenta