Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 219
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
SUKOBI NA JENJAVAJU

Erdoğan: Ludilo u Gazi hrani antisemitizam

25.09.2025.
u 15:40

Duboko sam ogorčen izjavama visokih izraelskih vladinih dužnosnika koji kategorički odbacuju ideju palestinske države. Samo je pitanje vremena kada ćemo priznati Palestinu, rekao je japanski premijer Ishiba

Iskoristite sve što imamo zajedno kako bismo prisilili agresora da stane i tek tada imamo stvarnu šansu da ova utrka u naoružanju neće završiti katastrofom za sve nas. Ako je za to potrebno oružje, ako je potreban pritisak na Rusiju, onda se to mora učiniti, i to sada. Inače će Putin nastaviti gurati rat naprijed, sve dublje i dublje. A rekli smo vam već, Ukrajina je samo prva. Ruski dronovi već lete po Europi - rekao je ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski jučer u New Yorku, gdje traje 80. Opća skupština Ujedinjenih naroda. Primirja, dodao je, nema jer ga Rusija odbija.

Komentara 4

Avatar Irac
Irac
18:47 25.09.2025.

Priznanje Palestine neće spriječiti sukobe. Tom floskulom se zapravo želi prisiliti arapske zemlje i Iran da priznaju Izrael. Da nije tako velika Britanija nikada ne bi priznala Palestinu.

DU
Deleted user
17:52 25.09.2025.

i najluđi Izraelac još uvik je razumniji od islamista... i najluđi Izraelac najprije bi pitao te ljude u Gazi dali oni uopće žele državu, jer do sada ju nisu htjeli...temelj jedne države i državnosti nije moralna osuda prema drugom narodu, u ovom slučaju Izraelcima, nego njene institucije

SL
slavenZadravec
19:58 25.09.2025.

Izrael bi trebalo podvrgnuti tretmanu kakav je nekada imala rasistička Južnoafrička... pa če se s vremenom pojaviti razumniji političari u Izraelu koji žele miran suživot i ravnopravnost s palestincima.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata