Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 59
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ŠUTA ODNIO POBJEDU

Emotivna objava Marijane Puljak nakon dramatične izborne noći: Evo što je poručila Splićanima

Split: Ivica Puljak priznao poraz i čestitao Šuti na izbornim rezultatima
Zvonimir Barisin/PIXSELL
VL
Autor
Vecernji.hr
02.06.2025.
u 08:29

Puljka je s vlasti srušio HDZ-ov kandidat Tomislav Šuta kojemu je gradonačelnik na odlasku čestitao na pobjedi

HDZ je preuzeo Split. Tomislav Šuta je pobijedio u utrci za gradonačelnika s 30.586 glasova, dok je Ivica Puljak dobio 26.921. Puljak je čestitao Šuti na pobjedi te je najavio da se povlači iz politike i vraća znanosti. Na Facebooku se oglasila Marijana Puljak emotivnom objavom.

"Čestitam, Splite, na tvom izboru. Hvala svima koji su vjerovali u red i poštenje. Ponosna sam na sve što smo postigli za Split. Ivici, Bojanu i Antoniju čestitam na 4 godine borbe, a Splitu želim da ne zaboravi tko je grad vodio srcem i razumom", poručila je uz objavu fotografije.

Puljka je, podsjetimo, s vlasti srušio HDZ-ov kandidat Tomislav Šuta kojemu je gradonačelnik na odlasku čestitao na pobjedi. Kazao je i da mu Bojan Ivošević nije bio teret, već da su on i Antonio Kuzmanić, kao njegovi zamjenici, dali sve od sebe za grad Split te da su radili pošteno. Potom je objavio da se povlači iz politike.

Komentara 50

VI
virinvanizaćoška
08:50 02.06.2025.

Hvala ti bože da ih više ne gledamo.

Avatar nathanael.opet
nathanael.opet
08:53 02.06.2025.

eto, marijana i dalje nastavlja istu priču: ..."Hvala svima koji su vjerovali u red i poštenje...." (čitaj: to smo bili mi, a vi ste izabrali nered i lopovluk).... " a Splitu želim da ne zaboravi tko je grad vodio srcem i razumom" (čitaj: to smo bili mi, a vi ste izabrali one bez srca i bez razuma).... e, upravo takav način komunikacije - donio vam je poraz!!!.... hoće li išta iz toga puljkovi naučiti? - neće!

DU
Deleted user
10:20 02.06.2025.

Koštala ih je teška negativa i micanje spomenika palim braniteljima. Pouka drugima za budućnost.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja