EKSKLUZIVNO Božo Petrov prvi put otkriva kako su tekli dramatični pregovori s Agrokorom
Danas se vidi da zakonom nismo spašavali ni Ivicu Todorića, čak suprotno. Na kraju je otišao iz upravljačke strukture, a u konačnici i iz vlasničke strukture, kaže Petrov
Komentari 14
petrove, hoce li oni koji su to omogucili odgovarati ? da vas vidimo koliko ste jaki
Ne trebam tekst ni čitat kad ga vidim sve mi je jasno
Pošta kupujete nove crne limuzine, uvodite nove poreze da se gospoda može vozikati u skupocjenim autima, svaka čast
nema teme koju ovaj psihijatar ne poznaje tj sve ima u malom prstu a najjaci je kada je u pitanju ekonomija u ekonomiju se bolje razumije moja baka kolovratusa nego on vidjeti ce te jos malo kakav je psihijatar kad ne bude na celu sabora.hvala
spašen agrokor? dug agrokora je 10 milijardi eura
Jadna moja domovina kojom upravljaju provincijalci.
Most uvijek pametuje, a na kraju diže ruke, kao Bulj. Puno galame a onda kao HDZ.
Razlika vrijednosti agrokora i duga je posremljena u nedodirlivu privatnu imovinu I.T. koju ne predstavlja samo dvorac nego još mnogo više ono što nitko nezna jer je desetljćima skrivano u zemlji i vani....Nedostupno ikome....ali sve na grbaču naroda
Ti južnjaci su pošteni jer idu kod javnog bilježnika!
Bajke za malu djecu! A zašto niste pitali Petrova: 1, zašto kao potpredsjednik Oreškovićeve vlade nije napravio ništa nakon što je guverner Vujčić obavjestio istu o problemima s kreditima Agrokora? 2. zašto je Petrov i dalje spavao po pitanju Agrokora,, nakon formiranja Plenkovićeve vlade?
...a da je imao umjesto 40000 zaposlenih 5000, da je umjesto 70 poduzeća imao nekoliko, da je na policama imao samo stranu robu, onda bi bilo sve u redu....do sada su ga mnogi molili da im bude poslodavac, sad je za sve kriv...a što je plaćao kamatu 10% umjesto 1% kao konkurencija ...
Zlatno pravilo kapitalizma: Nema monopola! Monstruma su osmislile i stvorile vladajuće strukture kako bi imale pokriće za pljačku bivše društvene i državne imovine, koja je bila imovina svih nas! Jasno mi je da Petrov i Plenković žele prekinuti sa takvom praksom, ali ako nitko ne bude kazneno odgovarao (a izgleda neće, jer bi se poteglo pitanje "prijetvorbe i privatizacije" unatrag 25 godina i odgovornost svih dosadašnjih Vlada!), pljačka će biti legalizirana "na mala vrata", a cijenu će platiti (i platili su) "stoka sitnoga zuba". Na svojim je stranicama Ministarstvo financija objavilo registar neporeznih davanja u kojem stoji kako Hrvati plaćaju čak 161 parafiskalni namet, no napominju kako “broj neporeznih davanja nije konačan te će se registar kontinuirano dopunjavati. U Registar nisu uključeni nameti koji opterećuju isključivo građane. Registar ne uključuje javna davanja propisana Općim poreznim zakonom (poreze, trošarine, carine i sl.) i Zakonom o doprinosima (obvezno mirovinsko osiguranje, obvezno zdravstveno osiguranje i osiguranje za slučaj ozlijede na radu i profesionalne bolesti, te osiguranje za slučaj nezaposlenosti), upravne pristojbe, novčane kazne, te naknade po osnovi ugovornog odnosa (koncesije, zakup i sl.) https://adriaticmedianethr.files.wordpress.com/2015/09/neporeznadavanjaministarstvofinancija.jpg?quality=100&strip=all
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pustimo sad sapunanje narodnih očiju i produžavanje agonije, nego recite vi nama šta je sa ovršnim zakonom. mislim da je to daleko bitnija stvar od spašavanja imbrice špičeka tzv rudimira bombardirovića šajkovskog, dajte se izjasnite već jednom, oćete mjenjat ovršni zakon ili nećete da narod zna kako dalje postupit sa vama.