Ejup Ganić predlaže da BiH podigne novu tužbu protiv Srbije
- Tužba je jedino sredstvo protiv prekrajanja povijesti kako se ne bi rušili temelji svake buduće suradnje u regiji temeljene na ekonomskim načelima i širenju demokratskih procesa - smatra Ganić
Komentari 16
Admine ja sam Rom nemoj da mi brišeš post!
koje šitaso islamsku deklaraciju sve jasno . Ovaj poturica bolje da ćuti i da se pokrije preko glave
Vidi on da više ne prolazi nacionalistička taktika nacionalnih stranaka jer je gospodarstvo u ku..u. No da ga to zanima nebi furao ovu šatrologiju!!
ovaj Gangic je stvarno prolupo,znali on uopce koliko stoji drzavu Bosnu i Hercegovinu takva jedna tuzba,i opet s negativnim izhodom,bolje je Gangicu da ides bre u svoju Srbiju i da tamo kupis stado ovaca,ovako samo si na trosku porezni obaveznika Bosne,jado jadni nepismeni i glupi....
Bravo Ganicu, ti si pravi domoljub ! Agresivnost, bezobzirnost i genocidnost Srba nad nevinim nenaoruzanim zenama i djecom moraju biti kaznjeni, bez obzira sto Evropa o osobiti Englezi tome nisu skloni, Tuzba se mora podnositi toliko dugo dok Srpski euvropski protagonisti ne shvate da stite fasiste i agresore. Pa Srbi opet biraju ratne zlocince koji sjede u Hagu te iz zatvira u Hagu vladaju !!!
normalno, iako me se to nikako ne tiče. pa samo kreten srbima može zaboraviti....kao ovi \"naši\" antifašisti
Ejup Ganic je osvedoceni fasista i po difoltu konjska faca sa konjskim mozgom..covek i bice nize vrednosti po svakom arsinu! Za kavez!
On Dodiga moze da povuce samo za onu stvar........... i svim Srbima da brise cipele! Republika Srpska doce mu galve!
Takodje zabog prortesta u dobrovoljackoj ulici , mislim da Republika Srpska mora razmotriti i srusiti do temelja memorijalni centar u Srebrenici u Potocarima jer ceo svet zna da tu genocida nije bilo niti je ubijeno 8000 hiljada ljudi..a i dai da jeste to im je bio odgovor za Bratunac i par hiljda mrtvih Srba kao i Dobrovoljucku.
Ovakave mislimane, njihovu ideologiju zasnovanou na alijinoj islamskoj deklaraciji treba ganjati i ubijati na svakom koraku , cim se ukaze prilika! jer su oni sramota za Balkan ,sramota za svet! To sad i znaju Hrvati jer tyrpe njihov zulum um u Hercegovini od preglasavanja pa nadalje! bosnu podeliti i a muslimane saterati u nhihova tri do cetiri kantona, zatvoriti u detu i ucutkati za sva vremena! amen!
Ovaj svaki dan nesto kukurice,ali ga ustvari niko vise i ne slusa.A on jadnik,svestan toga,pa sve vise insistira.Dzaba mu daju prostora i Srpske i Hrvatske novine,pa niko vise nije lud ici u rat sledeci ideale ovakvih majmuna koji su se na huskanju bogatili.Koliko je samo ljudi ubijeno u proslosti zahvaljujuci njegovim izjavama.Takve treba baciti gladnim veprovima,umesto sto im daju prostora u medijima
SARAJEVO - Nekadašnja pripadnica odreda \"Zulfikar\" Armije BiH Rasema Handanovića, osuđena je u Sarajevu na pet i po godina zatvora zbog ubistva hrvatskih civila u jednom selu kod Konjica 1993. godine. Handanović, poznatija po ratnom nadimku \"Zolja\", priznala je ranijee da je učestvovala u streljanju \"više hrvatskih civila i vojnika HVO\" u Trusini kod Konjica, 1993. godine, ali je blagu kaznu zaradila sporazumom o priznanju krivice koji je potpisala sa Tužilaštvom BiH. \"Rasema Handanović je učestvovala sa ostalim pripadnicima svoje jedinice u likvidacijama troje civila i tri vojnika...Sud je osuđuje na pet i po godina zatvora\", rekla je sudija Jasmina Kosović. Handanović je u vreme zločina u Trusini 1993. imala 21 godinu.
kakvo prekrajanje istorije....šta pričaš ejupe ćilimarkoviću čuj njega...sad srbija širi mržnju između makedonaca i albanaca..... sad pravi razdor u crnoj gori.... alo....e ju pe....na mjestu rah-at
gluho bilo...pi,pi...dede ne budali...uzmi rahat lokum da dođeš k sebi to ti je pao pritisak od silnoga klanjanja.... dođićeš i ti na red....srbija ne prašta...jok
Mada, gori je (i dosadniji) od njega Haris Silajdzic !! Taj je jedno od olicenja beskrajne mrznje prema Srbima!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ejup Ganić predlaže da BiH podigne novu tužbu protiv Srbije ali ujedno i Hrvatska da ne zaostane za Bosnom !