Eduardo o Radivojeviću: Obećavao mi je sponzorske ugovore
Radi se o kaznenom postupku protiv dugoselskog poduzetnika Radivojevića koji je izgubio parnicu u rujnu prošle godine kada je od Eduarda tražio 8,7 milijuna kuna odštete. Tada je grafološkim vještačenjem utvrđeno kako je potpis Eduarda da Silve krivotvoren.
Komentari 9
hehe kruha bez motika, ne može to samo tako..
Je li to znači da se Eduardo usred Hrvatske oženio za Srpkinju? Mislim kako li ga je samo našla? Divna obitelj, nema što!
Podrska hrvatskom reprezentativcu Eduardu, u pravosudnoj bitci protiv srpskog falsifikatora i kriminalca.....
tako di je kad imaš posla s radivojevićima!
Poduzetnika? Znači li to da je u prema novom hr. pravopisu kamatar=zelenaš=poduzetnik?
ah, radiiiivoje, pa ti bi novce............
misuratakid, novinari pišu o tetku, a tetak ti je najčešće neki gad ?
Radivojeviću bi bilo bolje da se odseli.Jer ako ga BBB-ojci nađu.Neće mu dobro biti.Da su mu pomogli!!!Onda nebi spavao na stadijonu Dinama i Intera.Uskog bi trebao ovakve kamatare malo proćešljat.Nije Edvardo jedini kod ti kamatara.Jer Raduvojević je poznati kamatar u Dugom žselu..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ja sam jednom eduardu pomogao pronaci pekaru kad se tek doselio u zg....mislim da bi mogao i ja trazit svoj postotak!