Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 147
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
RAZBOJSTVA I PREVARE
Povratak na članak

Dvojica orobila salon rabljenih vozila, jedan se lažno predstavio i 79-godišnjaku ukrao stotine tisuća kuna

Dvojica razbojnika upala su u salon rabljenih automobila gdje su vatrenim oružjem zaprijetili 58-godišnjem djelatniku, tražeći novac

Komentari 1

LI
liliZG
18:00 21.08.2022.

policija bi se trebala zapitati kak ta ekipa uvijek zna kod kojeg starčeka treba doći po lovu..... meni nitko na vrata , znaju da mi propuh u novčaniku.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.