Dvije europske zemlje razvijaju novo oružje za duboki precizni udar: Domet će biti veći od 2000 kilometara
Britanski ministar obrane John Healey i njegov njemački kolega Boris Pistorius najavit će novi projekt oružja dugog dometa na sastanku u Berlinu.
Komentari 8
Njemci uvijek imaju najnovije naoruzanje ....(2 tenka 3-e generacije , KF51, leo 2a8.., rakete IrisT, ....) , oni sve razvijaju , samo je pitanje odluke o proizvodnji istoga ... i ne treba podcjenjivati Njemce, ipak su oni tehnoloski jedna od najjacih zemalja svijet i nema toga sto ne mogu napraviti ...
Amerikanci Rusi i Kinezi su već razvili avione 6 generacije Europa još čeka ne zbog neznanja da ga napravi nego zbog birokracije .
Budem kupio plave vrećice NE
Papa Leon se ne slaže sa naoružanjem...ali Britanci i Nijemci ionako nisu katolici
Daleko su Nijemci od toga što su neka bili. Previše su amerikanizirani, lažu i varaju. Još samo drže fasadu nekadašnje slave.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
to je pravi put jer inače nam prijeti ruska agresija kao Ukrajini