Dvadesetak migranata ukrcalo se na redovni autobus, dočekala ih je policija
Kupili su karte i ukrcali se na autobus koji prometuje na redovnoj liniji Čakovec - Štrigova, koju najčešće koriste srednjoškolci
Komentari 3
LI
fino platili kartu i sve u redu.
Pustite ih u Sloveniju, oni trebaju novu radnu snagu.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma ovo mora da je novinarska patka! Pa ministar Bozinovic stalno tvrdi da je nasa granica najbolje cuvana vanjska granica EU i da muha ne moze preko nje!