Dva psa na ulici napala prolaznika
Policija je ispitala vlasnika pasa, stigla je i veterinarska služba koja je životinje odvela na testiranje za bjesnoću. Kakva im je sudbina, još nije poznato.
Komentari 2
životinje ne napadaju same od sebe to je sigurno. životinje napadaju ako su se kroz život naučile takvom ponašanju. Vlasnik ih je zlostavljao 100% i u to nema sumnje, samo naša jadna država opet je posve nemoćna jer dozvoljava baš svima da imaju psa, i umobolnima i normalnima. Zato se i dešavaju ovakve stvari. Kada bi postojao zakon koji bi određivao, kao i za vatreno oružje pa tako i prije nego nabaviš psa , da moraš imati dozvolu i da si u najmanju ruku normalan plus barem jedna knjiga o odgoju pasa pročitana, onda bi se ovakve stvari daleko rijeđe dešavale. Idioti uzmu psa , pa ga nehrane i odgoje ga kao ubojicu. imaju ljudi pit-bulove i ostale opasne pasmine pa se igraju sa djecom i ostalim kućnim ljubimcima, ali ti ljudi znaju odgojiti psa. Ova budala bi sad trebala odgovarati pred sudom za to što je naučio svoje pse, pa bi drugi put razmislio prije nego bi uzimao psa i zapitao se -dali je sposoban uopće imati psa... ako nemože psa odgojiti , kako bi dijete odgojio...ako ima djecu , onda ih iskreno žalim...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
trebali su i vlasnika odvesti na promatranje