Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Prepušteni sami sebi
Povratak na članak

Dunavski Lloyd ide u predstečajnu nagodbu

Imamo jasan plan izlaska iz krize i razvoja, pa sam uvjeren da ćemo ga uspješno ostvariti, kaže direktor Hrvoje Pavlak

Komentari 5

TU
tuturututu
14:32 31.07.2014.

direktor Pavlak obmanjuje javnost time da su problemi izazvani tek nedavno poplavom i ratom u Ukrajini,a svi dobro znamo da je situacija u HRB alarmantna već godinama!

VL
DA
dadicadada
07:22 30.07.2014.

Jel taj direktor naslijedio Dunavski Lloyd od tate? Kakav faks je završio ? I kako je postao direktor ? Ovaj brod tone,tone....a zvona zvone

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.