Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Koriste 'vodene boje'
Povratak na članak

Dugoreški ART proizvodnju prilagodio standardima EU

Iz EU fonda za regionalni razvoj dobili su 187.537,16 eura ili 84,88 posto, a ostatak je financirao ART, tvrtka koja se bavi izradom slikarske opreme, poglavito okvira za slike i koja ima 25 zaposlenih

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.