Dubrovčanima skuplje pokazne karte u javnom prijevozu
Cijena pojedinačne karte, koja stoji 10 kuna, ostaje ista, no mjesečni će pokaz za građane sa 200 poskupjeti na 250 kuna. Đaci će ubuduće mjesečnu kartu umjesto 80 plaćati 100 kuna.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0