Državni tajnik o akciji EPPO-a: Pretpostavljamo da je netko pokušao zlorabiti ono što stoji iza zareza
Istraga protiv 10-ak osoba provodi se zbog subvencijske prijevare i krivotvorenja isprava u vrijednosti od nekoliko milijuna eura
Komentari 3
SS
Neka državnik tajnik kaže tko plaća sve te EU prijevare - pljačke ?!?!?!? Porezni obveznici jer naše pravosuđe ne želi riješiti te predmete, namjerno ih opstruira i razvlači.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Samo neka nam EPPO Badel ostavi na miru ...