Država će naplatiti dolazak stranih radnika
Poslodavci će morati dati novčano jamstvo državi za radnike iz visoko rizičnih migracijskih zemalja
Komentari 6
Radna dozvola uvjetno na 6mj, pa ispit iz hrvatskog A1, ako si položio može +6, nakon toga ispit a2 i tako redom, na poslodavce svaliti sav trošak, ako nije položio b2 nakon 2 godine papa....
Na vrijeme su se sjetili.
Mrzio sam bivšu Jugoslaviju iz dna duše. E pa došli smo do toga da mrzim i ovu euroHrvatsku. Mrzim ju plemenito iz dna duše. Pravi Hrvati su izgubili 45. Pobio ih mason Tito. Ostale su još samo male mrvice. I I sada nas ovi masonski komunisti i svjetski poslušnici žele pobiti i zamjeniti garavim slugama. I ide im posao. Demografski smo gotovi. Nadam se samo da će izdajnike stići pravda jednom, ako ne na ovom svijetu, onda na drugom. Slaveni nacionalisti
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Izmena stanovnistva napreduje, dok izmjena vladajucih jos u 41voj.