Dramatična snimka sa autoceste: Vozi autobus, broji novce, rješava dokumentaciju - sve u isto vrijeme
Vozač autobusa je, vozeći se 110 kilometara na sat po autocesti, obavljao i ostalu administraciju koja mu je sigurno odvraćala pažnju od ceste.
Komentari 21
Ja kad sam u školi postavio pitanje da bi trebalo provjeriti tko vozi djecu i u kakvom autobusu su me napali svi redom, i škola i roditelji i agencija.
Mogu li se novinari VL konačno ponašati kao istraživački novinari, pa istražiti i objaviti, što je po ovom pitanju nakanila učiniti ili učinila policija?
Sudac će vozaču busa: Kako se dogodila nesreća kad vam je autobus sletio u provaliju i kad je poginulo 20-oro putnika? A vozač će: Pojma nemam, baš sam u zadnjem dijelu busa naplaćivao karte...
Jednom prilikom u firmi razgovaram sa inspekcijom rada sve stima u firmi placa, godisnji, sistem rada sve naj jel......postavljam im pitanje pa nikada vas nisam vidio u firmama u kojima sam na zalost radio, gdje se radi doslovno sve mimoo zakona. Placa neuredna vozila neregistrirana i td....Naravno njihovo pitanje koje su to firme kao ono neznaju........tamo im se neda ici jer nista nemogu napravit....tocno se zna kada i u koju firmu dolaze, njihovi nadredeni javljaju vlasnicima firme a za uzvrat se dobivaju razna materijalna sredstva.
Teretna motorna vozila iznad 3.5t su limitirana na 80kmh odnosno se tolerira do 90kmh. Ali naravno gazdi nikad dosta. Zanima me kakve pauze imaju u sezoni ti vozaci i koliko tjednih sati voznje, vikend pauze i td... Sigurnost putnika i ostalih sudionika u prometu je minimalna.
Katastrofa
osnivacTudman...nema sta traziti u forumu! Toliko zlobnih komentara u tako maloj drzavi je stetno za njezin obstanak-ponasa se kao turski Sultan-vadite krv da se ustanovi koje ste vjere! Mislim da ova osoba to ne razumije.Ili je isti nekakav profiter odr od vozaca i firme?
vozaču momentalni otkaz,a firmi kaznu!
Ovo je sve već viđeno u privatnim tvrtkama kod nas svugdje ista slika samo sindikata i njihovih prestavnika nikad nitko nije čuo da se bore za prava radnika tu šute isto ko što država šuti.Zato i jest takva situacija da je radnik iskorišten 300% ,a plaćen mimimalna ako i to.
Sad ga policija moze dobro kazniti,imaju dokaz
Pa, multitasking..
Nemoš disat' od tih smartfona.
Sve obavlja u autobusu jer kod Macole predugo jede!
hehe tako hdz vodi državu već 26 godina - čak i vremenu kada je sdp bio na vlasti - jer hdz je bio u policiji, medijima, pravu..
Ma da,jeste pametni,pa kaj??? Ak moze sve to radit i vozit pa nek vozi,takvih ima svaki dan na cesti,po cemu je ovaj izmimka???samo kaj se nasao ovaj frajer pa ga sliknuo,po tome.
Cim zove Jurica,sve je jasno.Gay.
Taj putnik je druker i spijun.Zna se kako bi zavrsio da je ratu ili zatvoru.Sa metkom u dupetu.Olovnim ili koznim.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
standard u hrvatskom drustvu