Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 153
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Našli mu i ručnu bombu
Povratak na članak

Drama u Svetom Križu: Pijan bacio bombu i ozlijedio ženu, policija ga jedva svladala

Vozilom hitne pomoći medicinske žena je prevezena je u Županijsku bolnicu Čakovec, gdje joj se pruža liječnička pomoć, pa će se težina ozljeda naknadno okvalificirati

Komentari 7

Avatar Zgubider..
Zgubider..
15:19 29.12.2023.

Žene stvarno mogu muškarca dovesti do ludila...

VL
DM
D'Mich
16:13 29.12.2023.

Šta je s ovim ljudima? Ovaj tjera ženu i ubije je usred cvjećarne, ovaj baca bombe. Na to ih žene tjeraju, da ubije nju i svoju rođenu majku? Onaj koji nosi vatreno oružje vani taj će ga jednom i upotrijebiti. Ne volim takve ljude i jasno mi je zašto ih žene ostavljaju, samo ne znam zašto se one sa takvima uopće petljaju.

VL
JO
jožica
15:57 29.12.2023.

Ebert, ovim komentarom o 3 coška ste stvarno pokazali koliko visoko stavljate svoj ego. Znam žene koje nisu držale niti jedan cošak i izgubljene su bez muškarca. Tako da... Ovisi o situaciji

VL
DU
Deleted user
16:18 29.12.2023.

Pozivam "Dublinovce" na izražavanje javnog protesta protiv ovih likova jer nisu migranti..jednostavno ovaj dan će biti upisan crnim slovima u antimigrantsloj politici jer su sve izvršitelji napada na te jadne žene naši domaći hrvatski muževi kojima nije strana brutalnost sa kojom se migranti ipak ne mogu pohvaliti

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.