Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

DP-ove ideje o obnovi Herceg-Bosne izgledaju kao Dabrina protugradna obrana: nema učinka, ali ljudi vole čuti?!

Papir svašta trpi, pa tako i papiri na koje Domovinski pokret stavlja svoja opažanja o ovoj temi

Komentari 13

SV
Svastacuje
12:54 20.06.2026.

Kako tkz Hrvatski novinari izvrću činjenice...ne traže obnovu Herceg Bosne nego izbornu jedinicu u koj se ne bi prevladavao Hrvatski narod... Tkz Hrvatski novinari nisu Jude ...oni su mnogo gore od toga...

VL
Avatar Matenate
Matenate
13:35 20.06.2026.

Od 2000.g imamo niz i to neprekinuti do danas, nesposobne i bezmudaške političare. Ali učinkoviti, maštoviti, uporni u maltretiranju i represiji prema vlastitom narodu, neka institucije rade za mene i partiju.

VL
Avatar mladen valentić
mladen valentić
14:41 20.06.2026.

Jedino su Hrvati u BiH znali što im se sprema i da BiH neće lišo proći, kad je Alija upozoravan od strane Tuđmana, kad je spaljeno selo Ravno, tada je Alija izjavljivao da nije to njihov rat, da oni ostaju u federaciji i da njih neće napasti. Nakon toga se organizira Herceg-Bosna, koja organizira obranu. Aliji je došlo iz guzice u glavu teka kad okružili Sarajevo i svakodnevno tukli po njemu, tek se tada oni pripremaju za obranu.

VL
LU
Lujo123
14:06 20.06.2026.

Dovoljno je pročitati kako je autor i ovog pamfleta krasne pa se dalje pamflet ne treba niti čitati.

VL
Avatar mladen valentić
mladen valentić
14:45 20.06.2026.

zagabria3 To kaže netko tko nosi ime grada na talijanskom. Vladajuća stranka je pripremila Hrvatsku za obranu i uz hrvetske oružane snage nas izvukla iz ropstva Jugoslavije!

VL
KI
KradomiceKradeze_I
13:11 20.06.2026.

Ne bih tek tako s visoka osuđivao ideju DP-a kao promašenu. Svatko tko tako nastupa nastupa s antihrvatskih pozicija i na štetu hrvatskog naroda u BiH. Jer najgora je nikakva i besciljna alibi politika kakva je do sada bila. A vama je izgleda najdraže kad netko vikne ZDS da se onda do mile volje možete nabacivati blatom po njemu. Tada vam to sasvim sigurno nisu samo obične riječi u zraku ili na papiru nego poziv na javno sramoćenje što je danas i jedina svrha medija. Drugih sadržaja gotovo da i nemaju a o kvaliteti koja ne postoji ne treba ni govoriti.

VL
Avatar Le-Freak
Le-Freak
14:44 20.06.2026.

Mi Hrvati imamo jako puno strucnjaka koji znaju da nesto nece funkcionirati. Zato je najbolje ne talasati i nista ne raditi kako to najbolje nas vrli predsjednik zna. Ne trebaju nam investitori, ne trebaju inicijative za ravnopravnost hrvatskoga naroda nekaa se to u drugim zemljama radi a mi cemo radije sve ogovarati i svadjati se medjusobno.

VL
Avatar quo_vadis
quo_vadis
17:58 20.06.2026.

nevjerojatno,kako čim netko spomene 3 entitet novinari na svim HR portalima se osjete ugroženo i stanu napadat tu ideju,kao da im netko otima rođenu djecu...

VL
AB
Abazija
20:43 20.06.2026.

Miješanje u unutarnje stvari druge države. Kak bi reagirali ak bi se netko od naših susjeda miješal u unutarnji ustroj RH, pod izlikom zaštite interesa svojih sunarodnika?

VL
ZA
zagabria3
13:36 20.06.2026.

DP nema veze sa domovunom. To su obični žetončići z vladajuće presvučene ljevičare. Naivni inesposobni, osim za ugrabiti fotelju

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.