Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 150
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Smjestaj košarkaša Zadra
Povratak na članak

DORH odbacio prijavu protiv bivšeg direktora KK Zadra. DORH: Nije bilo kaznenog djela

Županijsko državno odvjetništvo u Zadru je, nakon zaprimanja policijskog izvješća o provedenim izvidima, na temelju rezultata tih izvida donijelo zaključak kako ne postoji osnovana sumnja da su u postupanju direktora kosarkaskog kluba Zadar ostvarena obilježja bilo kojeg kaznenog djela za koje se progon poduzima po službenoj dužnosti.

Komentari 1

Avatar Malo_vitra
Malo_vitra
08:59 02.11.2022.

Hrvatska košarka je na aparatima za preživljavanje. Ako netko i uzme malo vitamina na svoju ruku da si poveća šanse preživjeti, liječnici bi ga trebali u tome podržati, a ne kazniti. Podrška svim košarkaškim djelatnicima s nadom da će doći bolja vremena za košarku.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.