Dora Bilić ne želi se vratiti iz Sirije? 'Masira žene i čeka novu dewlu'
- Inače, u zadnje vrijeme jako malo vremena provodi sa ženama s Balkana, mahom je sa Sirijkama - prenosi izvor iz Al-Hola.
Komentari 16
Hahahaha pa tko ju traži da se vrati
Tko ju j... Zabranio bih povratak apsolutno svima koji su išli u tzv. kalifat. Jedini povratak tih boraca smije biti u zatvor.
U njih je obicaj kada izgubis jednoga muza da automatski dobijes novoga pridosljaka svejedno koliko mlad ili star i koliko "zgodan" bio. Tako da su takve usluzile i po pet-sest sehida uzastop. Prostitucija im je zabranjena ali to se da zaobici uz blagoslov njihovoga alaha. Hahahahaah prozirno.
Osječani ju sigurno ne želi ali otac, to je već drugo pitanje???
Pa zar postoji neko ko istinski zeli da se vrati?
Vladu odma kontaktirati da joj se omogući povratak avionom ...ako je moguće da se organizira doček kao za vatrene .....i ako bi se istu moglo zapaliti na Trgu bana ...recimo onak kak fašnika....bilo bi to ugodna atmosfera uz toplo vino ..pivicu neki roštilj da se organizira povodom toga ili grah sa kobasama
Ha ha ha, ni ona se ne vraća u Rvacku. Kak bi onda netko iz Irske ili Njemačke?!?
plavuša je tamo na cijeni....sve bih ja njih na sunčanje u Saharu....
zasto se vi MASONI javljate ?
Velikomučenica Dora je orijentir o pravcu hrvatske svijetle budućnosti, kao neraskidivi spoj Alahovih pravovjernika i najvjernijeg stada Hrvatskog Boga. U sitaciji kada hrvatski izrodi u stampedu napuštaju svoju neovisnu, demokratsku i prosperitetnu državu je jedini spas masovno naseljavanje pravovjernika, Hrvatskog cvijeća izbližeg i daljeg okruženja, kao tegleće marve koja će rintati kao robovi za vjerodomoljubne gazde, te tako ostvariti obećanje našeg Vrhovnika Franje i njegovih nasljednika o Raju zemaljskom na. Idealno cvijeće bi bili pravovjerni Rohinyi, izbjeglice iz Burme, a koji nisu prihvaćeni ni kod rodjene braće u Bangadešu. Ovi bi za šaku riže crnčili od nevidim do nevidim, bivali u sigurnosti pod šatorima, garažama, štalama ili pod modrim hrvatskim Nebom i zahvaljivali svojoj hrvatskoj polubraći na gostoprimstvu. Kasnije bi ovi u hrvatskom melting potu sa našim vjerodomoljubima radjali mnogobrojne preplanule Hrvate nadljude, koji bi postupno ovladali našom "neovisnom itd." državom i Europom. Vjerujem da bi se i Hrvatski Bog priklonio novom najvjernijem stadu i dao da se preimenuje u Hrvatskog Alaha. Na ovu konstataciju vjerodomoljubi će se nepotrebno postaviti na na zadnje i ritati se sa sve četiri, jer je Svevišnji jedan, a samo su njegovi izaslanici Proroci Jezus i Muhamed dali svaki ocu svoje ime. Naša velikomučenica Dora bi mogla po povratku se kandidiraati za našu Vrhovnicu, koja može obećati sve što i Kolinda, pravovjenicima i četiri djevice u Dženetu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Na te kampove treba bombu baciti